Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

HANGİ MARKA HANGİ SERİ AMPÜL?

ahmet6334

Forumdan Uzaklaştırıldı
Hangi marka ? Hangi seri ?
Otomobil üreticilerinin orjinal ekipman olarak kullandığı, ECE R37’ye uygun, boyasız ampul markalarını tercih etmeniz önerilmektedir. Aşağıdaki seçeneklerden beklentinize uygun olan kategoriyi seçip, Ampul ve far testleri veHalojen bölümündeki konuları da inceleyerek ürün seçimini yapabilirsiniz.

Aşağıda seçeneklerde listelenen ampul isimleri alfabetik sırayla verilmiştir.

Uzun ömür istiyorum, performans ve beyazlık önemsiz diyorsanız : Uzun ömür kategorisindeki ampuller uygundur.

• Bosch Long Life Daytime
  • Osram Ultra Life
  • Philips Longer Life, Eco Vision
Uzun ömür + ortalama performans istiyorum, beyazlık önemsiz diyorsanız : Standart veya +%30 kategorisindeki ampuller uygundur.

• Bosch Pure Light
  • Osram Standard
  • Philips Vision
Performans + ortalama ömür istiyorum, beyazlık önemsiz diyorsanız : +%60 kategorisindeki ampuller uygundur.

• Bosch Plus 60, Xenon Silver
  • Osram Silverstar
  • Philips Vision Plus
Performans istiyorum, ömür ve beyazlık önemsiz diyorsanız : +%90 kategorisindeki ampuller uygundur.

• Bosch Plus 90
  • Osram Nightbreaker Plus
  • Philips X-treme Vision
Beyaz ışık istiyorum, performans ve ömür önemsiz diyorsanız : Mavi camlı ampuller uygundur.

• Bosch Xenon Blue
  • Osram Cool Blue Hyper, Cool Blue Mega, Cool Blue Intense
  • Philips Diamond Vision, Crystal Vision, Blue Vision Ultra

• Ben hem uzunda hem kısada H7 Philips X-treme Vision KULLANIYORUM

Konu başlığına aydınlatma gibi bi kelime daha eklersen ilgilenmek daha kolay olacak sevgili ahmet :) böyle anlaşılmıyor konunun ne ile alakalı olduğu :)

Geri
Üst Alt