Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

hangı yayyyy yardım

bratt_pitt43

Kayıtlı Üye
arkadaslar aaracım profıl fotomda gorunn arac 225*40*18 jantlarım ve 5 lık yaylarım var ben sımdı yaylarımı 3,5 yapğsam goruntude degısıklık olur mu sızce bana artısı ne olurr saygılar sevgıler

arkadaslar aaracım profıl fotomda gorunn arac 225*40*18 jantlarım ve 5 lık yaylarım var ben sımdı yaylarımı 3,5 yapğsam goruntude degısıklık olur mu sızce bana artısı ne olurr saygılar sevgıler
5 ten memnun degılmısınızde 3.5 a gecmek ıstenıdınız?Herhalde altını vurma problemı yasıyorsunuz.Goruntu anlamında ıster ıstemez 1 2 parmak daha yukselır araba.Katkı bakımındanda 5 lık yayın yol tutusu 3.5 a gore daha ıyıdır yane bıraz daha tutusunuz azalır.Tek avantajınız altını bıraz daha zor vurursunuz okadar

bı denemekte fayda var dıcem ama malıyetlı bı ıs eger goruntu kybı olmayacaksa alıp taakıcam

görüntü kaybı olmaz konfor kaybı olur

5 lerden memnuyıtsız olmam araca arkadalrla soyle 4 kısı bıelım dedık mı sıkıntı yasıyoruz ayrıca altını surtme gıbı tehlıke aracı cok dıkkatlı kullanurım ama yınede korkuyor ınsan bırde 18 jant ve 5 lık yayla arac cabuk dokulur gbı safsatalarla korkutuldum sanırım

Geri
Üst Alt