Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hamam ve gÜzel bİr scw eĞlencesİ :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
cumartesi sınavım var erken cıkarsam gelmeyi düşünüyorum

peştemal değilde şort giymek caizmidir peştemal çok ciddiyetsiz olur ben fotocu olarak geliyim mi :D

Kemal abi listeyi guncelleyerek gidersek cok.iyi olur babamizin baslattigi listeyi lutfen devam ettirelim sayin esseksipasi sizinle tanismak daha nasip olmadi ama tesekkur ederiz biz boyle egleniyoruz ama soz bayanlarinda katilabilicegi bir organizasyon yaparim gene hee serhat abi bu arada sortla olucaz zaten abi hamama veya saunaya girerken yada istersek pestemal alicaz o fotolar rezillik cikar abi hayal bile etmek istemiyorum :) ama yok illa cekicem dersen saygi duyarim tabi :)

cumartesi çalıştığım için maalesef katılamayacağım... :( şimdiden herkese iyi eğlenceler...:eek:key:

Avrupa yakasi yazdim oraya serhan ben goturcen sizi mekana rahat ol tmm:eek:key:

Semt gungoren hazneder yolu asagisi ilgi hastanesinin.ust tarafi kale centere yakin hesabini yap iste serhan tmm mi en bastaki organizasyon yazimi okusaydin gungorende oldugunu yazmistim ona gore hesapla ozaman

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt