Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hamam ve gÜzel bİr scw eĞlencesİ :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
çok güzel bir organizasyon olacağı belli ne mutlu...
biz hamamlarıyla meşhur bir şehir olarak böyle buluşma malesef yapamıyoruz kısmet...
imkanım olsada varol abiyle beraber katılım yapsak darbukayla coştururdum mekanı ahhhh ah.

Hakan abi, senin bilgisayar mı bozuk harflerin biri küçük biri büyük yazıyo. :p

Herşey dahil derken?????? Full mü Hakan puhaha

Ctesi sabahtan 08:00-17:00 eğitimim, sonrasında da akşama arkadaşımın düğünü olduğu için katılamıyorum.

İyi eğlenceler SCW!

o gün kısmetse istanbuldaki ilk günüm annemden kaçabilirsem gelirim diyeceğim ama ben geliyorum diye herkes bize gelir..

o gün kısmetse istanbuldaki ilk günüm annemden kaçabilirsem gelirim diyeceğim ama ben geliyorum diye herkes bize gelir..
varol abi burdan da kayış atayım sana bu organizasyonun şerefine beraber katılım yapalım mı???
bolu dağında kalırsak kamyoncu tanıdığım çokpuhaha ????????????

Evet millet hadi bakalim :) hersey dahil derken iste sinirsiz havuz jakuzi sauna falan manasinda :):) cumartesi gunu bizim gunumuz scw :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt