Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hamam ve gÜzel bİr scw eĞlencesİ :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

EsCgHoSt

Kayıtlı Üye
Sayin scw aİlem abİlerİm arkadaŞlarim ve kardeŞlerİm hasan abİmle uzun sÜredİr konuŞtuĞumuz bu hamam etkİnlİĞİmİzİ bu cumartesİ saat 4 ten İtİbaren yapabİlİrİz ben avrupa yakasinda gÜngÖrende gÜzel bİr yer ayarladim cumartesİ gÜnÜ saat 4 ten sonra bİzİ beklİyor olucaklar hamamin İÇİnde (jakuzİ,havuz,sauna,fİn hamami,tÜrk hamami,masaj,Şok havuzu) vardir.avrupa yakasinda ortak bİr noktada buluŞulucaktir ona emre abİm karar verİcek ortak bİr noktada buluŞulucak ve ben herkesİ oraya gÖtÜrÜcem gÜzel bİr gÜn geÇİrmek dİleĞİyle...

SAAT 4 TEN GECE 12 YE KADAR HERŞEY DAHİL KİŞİ BAŞI ÜCRET 20 TLDİR

liste derken yekta abicim anlamadım ? katılımcılar listesimi scw ye mi söledin :D

nedemek cezmi baba hepimizin ihtiyacı var :) güzel bir eğlenceye ve rahatlamaya :)

katılımcılar listesi oluşturulacakmı duruma göre gelebilirim

evet cezmi babamız listeyi başlattı hadi bakalım scw :D:eek:

Ben katilamiyorum sevgili scw ailesi size iyi eglenceler cumartesi 14:00 22:00 calisyrum :((

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt