Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Halojen Ampul Hakkında..

Emre iyi bir tercih yapmışın ama yağmurda ne olursa olsun görüş açısı düşüyor bazen dediğin gibi yanıp yanmadığı bile belli olmuyor aldımğım ampüller ihtiyacını karşılar inşallah

Emre iyi bir tercih yapmışın ama yağmurda ne olursa olsun görüş açısı düşüyor bazen dediğin gibi yanıp yanmadığı bile belli olmuyor aldımğım ampüller ihtiyacını karşılar inşallah

Eyvallah abi sağolasın güzel düşüncelerin için :eek:key:

Biraz daha iyi olması için çabalıyorum sadece, aldığım gün gelirken yağmura yakalandık, üstüne akşamdı. Arabaya aşina değilsin, yola aşina değilsin, üstüne yanında saatli bomba(annem) var... Önümde arka sislerini yakmış Honda Civic (arkadaşım) gidiyor olmasa idi 100 ü bırakın o farlarla 50 ile ancak gidebilirdim. Rabbim kimseye yaşatmasın " Yol nerde lan?!" duygusunu...

Hatırladıkça gülüyorum kendimepuhaha Petrol Ofisi' ne çekip "Lan bu farlar yanıyo mu cidden mk?" dediğim anlar, silecek kolunun 1. kademenin üstüne çıkmayışı sebebiyle manuel modda her saniye sileceğe dokunmam, otomatik vites okuyucusu yüzünden "Bu araba niye 100' de bu kadar bağırıyo yahu?!" deyip de yine girdiğim petrolde vitesin D yerine 3' de olduğunu farketmem :) Ne eğlenceli arabasın sen len İbiza puhaha

Hani ünlü lafımız var ya Seat yaptı, biz düzeltiyoruz diye; Seat yapmış, benden önceki sahipleri s.çmış, ben de düzeltmeye çalışıyorum puhaha

Cumartesi sabah taktırdım NB plusları, üzerinden 5 TL' lik standart osram çıktı, onlar da takım çantasına girdi ne olur ne olmaz diye :)

İzlenimim, bariz fark olduğu yönünde. İlk hali için foto çekmediğimden karşılaştırma fotosu koyamıyorum üzgünüm...

Beyazlık yok. Ancak yola düşen ışığın biraz daha açık sarı olduğunu görüyorsunuz fakat karşıdan bakınca standart sarı :)

Almayı düşünene tavsiye ederim, eğer talepleri benimkiler gibiyse :)

Geri
Üst Alt