Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Halojen Ampul Hakkında..

Aman dikkat et selektörde sorun cıkmasın farların tek göz H4 Ben sıkıntı yasamamıstım ama yasayanları duydum...

h4de sorun olmaz ıstedıgın kadar selloktor yapabılıyosun hıc bısey olmuyor

---------- Post added at 09:14 ---------- Previous post was at 09:12 ----------

galiba xenon olacak bu işin sonu :/

@brave,
nightguide kullandığınız araç için, marka/model nedir? Far yapısı nasıl? Varsa gece fotolarını alabilir miyim..?

nightguide kullandıgım arac Grante Punto 2006 gece fotoları suan elımde yoq ama araba servıste suan cıksın cekerım hemen

---------- Post added at 09:14 ---------- Previous post was at 09:12 ----------

nightguide kullandıgım arac Grante Punto 2006 gece fotoları suan elımde yoq ama araba servıste suan cıksın cekerım hemen

tamam bekliyorum fotoları :) hayırdır, kötü bir şey yoktur inşallah servisteymiş araç :(

@GRKMSRGL,
valla aynen dediğiniz gibi ama, ben izmirdeyim mert abi istanbulda. yoksa kaçarı yok yani, illa ki mert abiğğ mert abiğğğğğ diye giderdim :D şu anda bana uzak servis 30 dk. :) 2 tane var izmirde yetkili servis, yakın olanı da 12-15 dk :) mert abi sen 12-15 dk olanla görüşmelisin :D şaka bir yana, eğer iş ciddiyete binerse abi muhakkak bir konuşalım MBU mu Vosmer mi diye..!

tamam bekliyorum fotoları :) hayırdır, kötü bir şey yoktur inşallah servisteymiş araç :(

@GRKMSRGL,
valla aynen dediğiniz gibi ama, ben izmirdeyim mert abi istanbulda. yoksa kaçarı yok yani, illa ki mert abiğğ mert abiğğğğğ diye giderdim :D şu anda bana uzak servis 30 dk. :) 2 tane var izmirde yetkili servis, yakın olanı da 12-15 dk :) mert abi sen 12-15 dk olanla görüşmelisin :D şaka bir yana, eğer iş ciddiyete binerse abi muhakkak bir konuşalım MBU mu Vosmer mi diye..!

evet araba servıste dun araba yolda gelırken anıde stop ettı bırdaha calsmadı sonra bıraz bekledım ewe geldım zar zor bugun cıkıcak ıns ....

Fotolardan en üsttekinin far yapısını bilmiyoruz demişsin :) Eski kasa Leon yada Toledo.h7 yani çift gözlü fara sahip :) Ve merceksiz...

Bazı markalarda sorun oluyor sanırım uzunda ampulu sistem ileri itiyor ve bu sırada takılıyor diye duydum bende sıkıntı yasamadım ama yasayanda var

Bazı markalarda sorun oluyor sanırım uzunda ampulu sistem ileri itiyor ve bu sırada takılıyor diye duydum bende sıkıntı yasamadım ama yasayanda var

sole solım mıknatıs sayesınde ılerı gerı yapıyo eger atıyorum o ampulde yada mıknatısta sorun olursa yapar sorun...

Geri
Üst Alt