Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Halı paspas....

arkadaşlar bende internet üzerinden eliftuningten aldım hepsi buradanın gönderim konusundaki yavaşlığından dolayı eliftunıng ten aldım ve verilen paraya göre gayet uyumlu ve kullanışlı alt kısımlarındaki çırtlar sayesinde kaymada yapmıyor şöför tarafındaki paspas üzerinde bulunan kırmızı leon yazısı keşke hepsinde olsaydı daha iyi olurdu. büyük geldi gibi yorumlar var önleri yerleştirirken zaten tokalara geçiyor kolduğu arka itip takılırsa hiç sorun yok arkalar içinde aynı durum geçerli koltuğu öne itin ve öyle yerleştirin ben şu an gayet memun bir şekilde kullanıyorum ve şimdiye kadarda yıkamalardan sonra hiç bir kokusuda olmadı

Bende aldım bu paspaslardan.hepsiburada dan.2 gün içinde geldi.fakat sabitleme delikleri uymuyor.altında yapışkanlar var onlar tutuyor.ve zamanla giidiyor tutuşu.paspaslar haliyle yamulmaya başlıyor.ama marketlerde satılanlardan iyidir.kauçuklar koku yapıyodu.attım.kolay gelsin... :)

Geri
Üst Alt