Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Halı paspas....

abi güzele benziyo benimkiler kauçuk alsakmı alan varmı kargoda bedevaymış.....:confused::confused::confused::confused::confused::confused:

Fiyatıda çok uygun bunun ya dandik bişi olsa bile o kadar içi acımaz insanın:D ayağının altına koyulmıcak cinsten de değildir bence en fazla uzun ömürlü olmayabilir

arkadaşlar ben aldım bu paspaslardan orjinal yerlerine kusursuz uyuyor üzerine de eski kauçuk paspasları koydum öyle işte :)

http://www.hepsiburada.com/Liste/z-...ls.aspx?productId=otelf12480&categoryId=26021

Arkadaşlar bunu gördüm nette dolaşırken.Bizim orjinal halı paspas yerine kullanılabilir mi?Ne diyorsunuz?

Bu paspastan hepsiburada'dan aldım. Gelmesi neredeyse 3 hafta sürdü. Neyse gelen ürün Seat Sport kadar kaliteli değil ama marketlerde satılan halı paspaslardan kat kat daha iyidir. Benim daha takma fırsatım olmadı. Yazı bekliyorum. Tavsiye ederim.

suleyman abı bı konu actın gıttı 60 lıram dun aksam :D sacma sapan bıssuru sey aldım ya:) arkadasııma almıstım ben bu paspası cok memnun kalmıstı.

bu paspaslardan ben de aldım ama maalesef %100 uyum sağlamıyor. arka paspaslar büyük geldi.

gecmı yolluyor :( ya oysa ben yarın gelır dıe beklıyordum acıkcası...

yok be ömer nereye yarın geliyor :( plaka aydınlatması sipariş verdim şu bildiğin küçük iki tane led inanır mısın 2 hafta sonra geldi hadi onu geçtim bi de yalnış ürün yolluyorlar bi sürü mesaj attım müşteri hizmetlerine ne hakaretler ediyorum ama bana 3 gün sonra cevap veriyorlar yani bu kadar vurdumduymazlar yüzlerine tükürsen yarabbi şükür diyecek mantıkta herifler :(

Geri
Üst Alt