Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

hala bi araba bulamadım:)

bi reno broadway al geç hacı en iyisi.. :) yeter gari:D

hem memur adama 2 kat daha güzel yakışır broadway:D

Onur kardeşim tam olarak ne almak istediğini anlayamadım, benim arabaya km yüksek diyordun şimdi 120 lerde arabalara bakıyosun :) neyse benzinliyi bilemem ama dizel araba alacaksan km si çok düşük bulamazsın ayrıca bulsan da o arabaya dikkatli bakmak gerek çünkü dizel araç az yaktığından haliyle biniliyor.. O parayı ona vereceğine linkini verdiğim ibizalara bak, bunlarında kmsini yüksek bulmazsan tabi ki bence yaşlarına göre km leri gayet normal.. :)Seat Ibiza 1.4 TDi Stylance 2007 Model 22.500 TL Galeriden satılık ikinci el Siyah renk - 63604969

Seat Ibiza 1.4 TDi Stylance 2006 Model 23.850 TL Sahibinden satılık ikinci el Gri renk - 63379220

Onur kardeşim tam olarak ne almak istediğini anlayamadım, benim arabaya km yüksek diyordun şimdi 120 lerde arabalara bakıyosun :) neyse benzinliyi bilemem ama dizel araba alacaksan km si çok düşük bulamazsın ayrıca bulsan da o arabaya dikkatli bakmak gerek çünkü dizel araç az yaktığından haliyle biniliyor.. O parayı ona vereceğine linkini verdiğim ibizalara bak, bunlarında kmsini yüksek bulmazsan tabi ki bence yaşlarına göre km leri gayet normal.. :)Seat Ibiza 1.4 TDi Stylance 2007 Model 22.500 TL Galeriden satılık ikinci el Siyah renk - 63604969

Seat Ibiza 1.4 TDi Stylance 2006 Model 23.850 TL Sahibinden satılık ikinci el Gri renk - 63379220

mehmet abı 22.500 olan arabayı aradım galerıden adam 21.500 dedı son fıyat 2 parca boya var dedı sag arka camurluk ve bagaj kapagı trıger- baskı balata yı surdum bılmıyorm dedı bunların agır bakımları kac bınde oluyor??

mehmet abı 22.500 olan arabayı aradım galerıden adam 21.500 dedı son fıyat 2 parca boya var dedı sag arka camurluk ve bagaj kapagı trıger- baskı balata yı surdum bılmıyorm dedı bunların agır bakımları kac bınde oluyor??

Onur araç gerçekten adamın dediği gibi ise iyiye benziyor ama tabi servise sokup adam gibi baktırmak lazım herşeyine.. Valla sırf renginden dolayı ben bile düşünebilirdim siyahı çok severim :) Bizim arabaların trigeri 90 binde bir değişiyor, ben 110 binde alırken servise soktum 90 binde değişmiş serviste triger kayıtlarda hemen çıkıyor zaten.. Servisteki kontrolde değişmiş mi değişmemişmi ortaya çıkar sanırım.. Bence bu fiyata alabileceğin en donanımlı ve az yakan araba.. performansıda gayet makul.. Adam plakayı verirse bir ön kontrol için tramerden sorgulat, maltepe civarında olan arkadaşlarımız var sanırım yardımcı olabilirlerse araca bakarlar ona göre gelirsin, yada olmazsa bana uzak ama yinede gider bakarım ona göre gelirsin..

Geri
Üst Alt