Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

hala bi araba bulamadım:)

ultraslanonur

Kayıtlı Üye
herkese mrb 15 gün izne ayrıldım bu süre zarfında ankaradaym arabasızlık zor sattık sonra bulamadık sızden ıstegım yakınlarınızn es dosta gıdecek araba olursa haber vermenız? fıyat aralgı 15-25 arası olabılır ama daha cok 17-20 arasına bakıyorm alman araba almaya calısıyrom daha cok bu aralar golf 1.8 highline lara göz kestırdım
Volkswagen Golf 1.8 Highline 1998 Model 18.750 TL Sahibinden satılık ikinci el Siyah renk - 62027947
golf,leon,toledo,dızel ıbıza artık şansıma ne denk gelırse cvplarınızı beklıyormm:rolleyes:

25 e kadar cıkabılıyorsan mk4 golf Gti da alabılırsın,pd130 yada 110 luk dızelını de alabılırsın.Toledolarda var 110 luk dızel sıgno paketler.1.8 atmosferık motor cok da gereklı bır makına degıl bence

Siteden HRN Harun kardeşimizin aracı var 15 e verecek..

sahıbınden de araba bakmaktan artık gına geldı yok mu temız dosta gıder arabasını satan bayrama kadar araba alıyım dıyorum artık
golf,bora,leon,toledo,megane2,2007corsa cdti yardımmmmmmmmm!!!!!

Bu işlerde acele eden cebine zarar verir kardeşim:)
Geç olsun temiz olsun sabret;)

xx

Geri
Üst Alt