Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Halı paspas....

bende sipariş verdim oto aksesuar bölümü yavaş işliyor 3 haftada geldi sipariş :)

yok be ömer nereye yarın geliyor :( plaka aydınlatması sipariş verdim şu bildiğin küçük iki tane led inanır mısın 2 hafta sonra geldi hadi onu geçtim bi de yalnış ürün yolluyorlar bi sürü mesaj attım müşteri hizmetlerine ne hakaretler ediyorum ama bana 3 gün sonra cevap veriyorlar yani bu kadar vurdumduymazlar yüzlerine tükürsen yarabbi şükür diyecek mantıkta herifler :(

abı ben hmen ıptal edıyorum ozman

ben arkadasıma ordan aldım paspası ertesı gun gelmıstı.. arıyorum sımdı acmıyorlar telefonu :(

onunki şans olmuş o zaman :) çünkü bunlar ellerinde stok bulundurmuyor önce tedarikçiden temin ediyorlar tedarikçiden geldikten sonra kargo yapıyorlar

onunki şans olmuş o zaman :) çünkü bunlar ellerinde stok bulundurmuyor önce tedarikçiden temin ediyorlar tedarikçiden geldikten sonra kargo yapıyorlar

ıptal ettım abı :D tek sıkıntı 2 taksıt halınde odemıstım para taksıt taksıt yatıcakmıs :S

ıptal ettım abı :D tek sıkıntı 2 taksıt halınde odemıstım para taksıt taksıt yatıcakmıs :S

olur mu canım öyle şey git ara sıkıştır tehdit et ne demek iki taksitte vereceklermiş. ürün eline ulaşmadı ki iade edip ödemeyi öyle alasın

Seat sport paspaslar en son 180TL idi serviste..ben bunlardan aldım gayet başarılı ve kaliteli ama h.b dan almak biraz sabır isi..diğer yerden almak daha isabetli olur..

elituningin yeri maltepe-kartal arasında,minibüs yolunda, kartal istikametine giderken solda..isteyen gidip,görüp,test edip,ona göre alabilir..

Elif tuningden verdim şimdi siparişi bakalım kaç günde gelecek?

Geri
Üst Alt