Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

halı paspas

MK'nın açılımı bildiğim kadarıyla mark..
işaret sembol anlamında..

---------- Post added at 20:11 ---------- Previous post was at 20:09 ----------

velakin 'nette bulamadım ama Manufacturer K... gibi bi açılımı da olabilir..

bu halı paspasların klipsli tarafı değil diğer tarafı ayağınızın altında toplanıyor yada kayıyorsa, halıflexe cırt cırt yapıştırıcılardan yapıştırın o zaman hiç kayma da olmuyor her yerden sabitlenmiş oluyor.

bu halı paspasların klipsli tarafı değil diğer tarafı ayağınızın altında toplanıyor yada kayıyorsa, halıflexe cırt cırt yapıştırıcılardan yapıştırın o zaman hiç kayma da olmuyor her yerden sabitlenmiş oluyor.

abi bu dedigin olay civiclerde cok oluyo hemde tehlikeli boyutlarda . paspas kayıyo topaklasıyo giriyo pedalların altına. sıkıntı çekmiştim zamanında.

abi bu dedigin olay civiclerde cok oluyo hemde tehlikeli boyutlarda . paspas kayıyo topaklasıyo giriyo pedalların altına. sıkıntı çekmiştim zamanında.

benim leondada çok oluyor pedal yerden olduğu için üzerine çıkıyor. connecttede sağ taraf ayak dayama üzerine gelen bir kısmı var paspasların o katlanıp debriyajın altına giriyor :)

her paspasın altına yapıştırmak lazım, paspas yerinde kaymadan durduğu sürece işini yapıyor. kayınca pedallar arasında abuk subuk durumlara sebep vermesi içten bile değil.

benim leondada çok oluyor pedal yerden olduğu için üzerine çıkıyor. connecttede sağ taraf ayak dayama üzerine gelen bir kısmı var paspasların o katlanıp debriyajın altına giriyor :)

ya abi ne olursa olsun vw grubu gaz pedalı gibisi yok. mükemmel ya alıstınmı bu pedala normal pedallar adama yaprak gibi geliyo:D

ya abi ne olursa olsun vw grubu gaz pedalı gibisi yok. mükemmel ya alıstınmı bu pedala normal pedallar adama yaprak gibi geliyo:D

pedal dedinmi bana en çok zevk veren fordun debriyaj gaz pedalları. ayarları çok güzel. vw de ise forda göre konfor var.

Geri
Üst Alt