Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hako hk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

patrıot

Kayıtlı Üye
Forumda hako mısafır uye olarak gozukuyor kendısı ıle ılgılı bır acıklamada yok sıteden ayrıldı mı?

admin panelinden ben yapmıştım (admin panelinde oynarken:))birkaç saat öyle kaldı...fakat dün saat 13.00'dan beri hako yine bizim yöneticimiz gökhan ve murat sağolsunlar düzelttiler..aklına gelen birşey yok yani mehmet

---------- Post added at 09:19 ---------- Previous post was at 09:17 ----------

bende ilk gördüğümde merak etmiştim acıklama için tşkler cezmi baba...

hako misafir eşrefli de forum sorumlusuydu heralde:) bende öle görmüştüm

Yapılan yanlışlıklar düzeltildi.

admin panelinden ben yapmıştım (admin panelinde oynarken:))birkaç saat öyle kaldı...fakat dün saat 13.00'dan beri hako yine bizim yöneticimiz gökhan ve murat sağolsunlar düzelttiler..aklına gelen birşey yok yani mehmet

---------- Post added at 09:19 ---------- Previous post was at 09:17 ----------

....

Hako geçen gün imzanda bi mercedes görmüştüm galiba hayırlı olsun diyemedim.

Burdan soyliyim bari şimdi hayırlı olsun :) Çok güzel duruyodu maşallah kazaasız belasız kullan.

Hako geçen gün imzanda bi mercedes görmüştüm galiba hayırlı olsun diyemedim.

Burdan soyliyim bari şimdi hayırlı olsun :) Çok güzel duruyodu maşallah kazaasız belasız kullan.

Kardeşim teşekkür ederim, Allah razı olsun.

---------- Post added at 12:42 ---------- Previous post was at 12:41 ----------

Gereken cevap verildiğine göre bende konuyu kitleyeyim artık, herkese selamlar..

Bazen panel kısmında bilmediğimiz yada kafa dalgınlığıyla yapılan yanlışlardan birtanesi... :) No problem yani.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt