Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hakkari'de 53 Terörist Öldürüldü

ben bu pislikleri yan yana görmeden asla ınanmam.

valla ben sayıya inanmıyorum milletin boşunu almak için şişiriyorlar bence

Serhat avatarındaki foto çok güzel olmuş:) imzadakiler zaten güzel ama avatar mükemmel.

çok saol Faruk abim....:eek:key: sayılara inanmasakta orda şuan yapılanların boşu boşuna olduğunu düşünmüyorum gereğinin yapıldığını umud ediyorum biraz geç olsada...

bende gereğinin yapıldığına ve sayılara da inanıyorum öldürmüşlerdiir kesinlikle..bu sayılarında üstünde olduğunuda sanıyorum bunlar bulunanlar daha bulunamaya saklanılan cesetler vardır...

pkklı adilerin komutanlarının leşini alıyorsak demekki kullanılan yeni füzeler çok alt mağaralara kadar etki yapıyor buda füzelerin işe yaradığını gösteriyor.Ben bu operasyona inanıyorum bu kadar askeri geri çekmek zor ve tehlikeli birde polisinde operasyonda olması dahada gerçekçi kılıyor operasyonu.
Bu sefer cidden birşeyler yapılıyor keza az önce bölgede 3 şehit daha verdik Allah onlarıda rahmet eylesin huzur içinde yatsınlar.6 da yaralımız varmış acil şifalar dilerim.

xx

ölü terörist sayısının 80leri geçtiğini açıklamışlar akşam saatlerinde bakalım daha da artar inşallah.... kökü kazınsın artık yeter bu topraklara gübre olmayı haketmeyen canlılar onlar....

ewt abi 80ni geçtiğini bende duydum..yeni şehit olan 3 askerimizi de rabbim rahmet eylesin ailesine sabır versin...

Geri
Üst Alt