Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hakkımda hayırlısı..... :)

bahadir

Kayıtlı Üye
eskilerden hatırlayanlar olacaktır.
yaklaşık 2 sene öncesinde bir arkadaşımın şirketine pazarlamasını yapmak üzere dahil olmuştum.
bu yılbaşında aldığımız bir kararla üretime ağırlık vermeye karar verdik. ancak, ben toptan ve perakendenin d evam etmesinden yana olduğum için yaptığımız görüşmeler sonrasında, şirketin toptan ayağını tamamen üzerime aldım.

bu yüzden, bir süredir de burayı ihmal ediyordum.

bundan sonraki dönemde işlerim yüzünden kimi zaman kaybolup, kimi zaman görüneceğim. artık kusuruma bakmayın.

şunu da belirtmek isterim ki; bundan sonra pırlantalı ürünleriniz daha hesaplı olarak sizlere ulaşacak. :eek:key:

sevgililer günü dolayısıyla da güzel bir indirim yapıcam inşallah.
sizler de bu bilgileri benim adıma dostlarınızla paylaşır ve bana yönlendirirseniz çok memnun olurum.

Bahadır kardeşim,ALLAH gönlüne göre versin.Hayırlı ve bol kazançlı olur İNŞALLAH.

allah utandırmasın abi
hayırlı olsun :)

Umarım herşey gönlünüze göre olur...Hayırlısı olsun...

Geri
Üst Alt