Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Haiti'ye yardım...

Konu, 'Sohbet' kısmında xartal tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. xartal

xartal SCW Üyesi

516
    3
    18
    arkadaşlar UPS kargo 22 kg ın altındaki herşeyi Haiti'ye ucretsiz tasiyor. Gida, giysi, ayakkabi vs gonderebilirsiniz. oradaki insanlar 1 şişe su için birbirlerine girecek durumdalar. gerisini siz anlayın. SCW ailesinin bu konuda duyarlı olduğunu düşünüyorum ve böyle bi konu açıyorum

2. PATRON

PATRON
    Administrator

10.662
    2.361
    113
    cok tesekkürler duyarın için... bence elinden gelen yardımları herkez yapsın arkadaşlar...

3. koraybilge

koraybilge SCW Üyesi

1.460
    5
    38
    kemal duyarlılığın için içten teşekkürler Allah zor durumda olan herkesin yardımcısı olur inşallah ama benim ülkemde de bu durumda olan sayısız insan var eğer bir şey yapılacaksa önce bizim insanımız olmalı...

4. xartal

xartal SCW Üyesi

516
    3
    18
    tabiki doğru diyosun abi. ama yurdum insanı 1 bardak suyu nereye gitse içer. orda öyle değil

5. koraybilge

koraybilge SCW Üyesi

1.460
    5
    38
    keşke herşey dediğin gibi olsa kardeşim

6. DOUKAN

DOUKAN SCW Üyesi

3.410
    84
    48
    Başlığı gördüğüm anda bunlar aklıma gelmişti...

7. gallito

gallito SCW Üyesi

311
    65
    28
    en azından böle bişey olduğu bilinirse yollayan birilieri çıkar illaki . 100 bin ölüden bahsediyolar sokakları çeteler ele geçirmş yardım yok su yok internet dışı baglantı yok . Deprem oldu orda arkadaşlar bizim ülkeyle şu an hiçbir alakası yok kıyaslamayı ona göre yapmakta fayda var.

8. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    teşekkür ederiz aklımda olcak.. ;)

9. schumi

schumi SCW Üyesi

8.181
    1.217
    113
    Unutmamalıyız ki,aynı duruma bizlerde düşebiliriz...! Kemal teşekkürler bu arada,bilgilendirdiğin için...

10. koraybilge

koraybilge SCW Üyesi

1.460
    5
    38
    duyuruya engel olan yok Melih Allah herkesin yArdımcısı olsun bu benim fikrim kıyaslama yapmak da benim tasarrufumda

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş