Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Haiti'de Büyük Deprem

Konu, 'Dünyadan Haberler' kısmında Floydian tarafından paylaşıldı.

1. Floydian

Floydian SCW Üyesi

1.979
    63
    48
  2. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    Allah mağdur olanlara kolaylık versin.. :( :(

3. schumi

schumi SCW Üyesi

8.181
    1.217
    113
    Büyük geçmiş olsun...Bu arada depremin olmasına saniyeler kala hayvanlar hissedermiş diyorlar hep duymuşsunuzdur belki..

Dün akşam haberlerde,haiti de bir basın binası sanırım..ofisin içinde bir köpek yerde yatıyor ve deprem olmadan 5-6 saniye önce köpek birden irkiliyor daha bişey yokken,sağına soluna arkasına filan bakıyor kafasını kaldırıp ve öyle bir hızla yerinden fırlayıp dışarı kaçıyorki görüceksiniz yaa çok ilginç..köpek dışarı aniden fırlayınca sahibide kalkıyo köpeğe bakmaya die ve o anda adam ayakta iken deprem başlıyor..ofisin içindeki gizli kamera an be an görüntülemiş köpeğin hissettiğini...

4. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    5-6sn. geç bile kalmış aslında Sezgin abi..
    daha uzun süre önceden anlayan köpeklerin hikayeleri 'nette çok vardı bi ara..

ama gelsin bilim açıklasın bu durumu..

5. cmi87

cmi87 SCW Üyesi

701
    1
    16
    Dün bir haber kanalında duydum ülkemizden 52 polis de görev yapmaktaymış onlara da allah kolaylık versin..

6. ZGR

ZGR SCW Üyesi

14.936
    524
    113
    onların saglık durumlar ıyımıs

cok uzuldum ya :(

7. kurtbil

kurtbil SCW Üyesi

7.712
    650
    113
    Insanlıgın caresız kaldıgı durumalardan bırı,savas hastalık gıbı yavas yavas yaklasan bır sey degıl,hıc ummadıgımız bır anda oluyor ve bınlerce hayata maal oluyor:(

8. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    benzer bi hikaye İstanbul'un başına geldiğinde neler olucak kim bilir.. :( :(

9. skymz

skymz SCW Üyesi

1.545
    348
    83
    Doğa çoğalan dünya nüfusunu dengeliyor..Çok acı ama gerçek..İnanılmaz derecede korkuyorum depremden...

10. Pascal

Pascal SCW Üyesi

2.570
    19
    38
    Allah hepimizi korusun bu tip felaketlerden, belki unuttuk bile ama bu tarz bir tehlike bizleri de bekliyor...

Sayfayı Paylaş