Haftasonu sürprizi | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ANDROİD ve İOS mobil uygulamamız yayına başlamıştır. BURAYA tıklayarak uygulamaya gözatabilirsiniz.

Haftasonu sürprizi

Konu, 'Sohbet' kısmında kamu tarafından paylaşıldı.

1. kamu

kamu
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Haftasonu şehirdışından gelen arkadaşımla gezeceğiz, erken kalkalım deniz kenarı bir yere gidelim dedim. Kalktık arabanın başına gittik durum;

photo (1).jpg

Hemen stepneye sarıldık, sonra arkadaşımın aklına lastik spreyi geldi (daha önce böyle birşey olduğunu hiç duymamıştım, özel seat servisine sorduğumda onun suratındaki ifadeden de anladığım üzere o da hiç duymamıştı, daha da gitmem oraya). Yakın bir benzinlikten (100m) bir sprey aldık. Plan biraz şişirip jantın üzerinde gitmemek. En yakın hava basılacak yer 100 metre zaten.
    Spreyi çalkalayıp taktım şişirmeye başladım ki o an şok oldum, şerefsizler tekeri bıçaklamış, yanaktan 4 5 yerden. O an içimden geçenleri tarif etmeye kelimeler yetmez sanırım.

Hemen sprey ile bastığımız kimyasal sayesinde şişen teker inmeden lastikçiye çektim, 4 5 yere yama yapmak olmaz hem de yanaktan dedi, elinde benim lastik ile aynı ayarda çıkma varmış onu taktık artık, sonra rot balansçıya gittim önleri arkaya arkaları öne aldırdım.

Böylece misafirime de banada hafta sonu sürprizini atlatmış olduk.

(140 ı geçince direksiyonda titreme oluyordu zaten aynı gün rot balans için gidecektim, lastik değişince hemen gittim, henüz hız yapma fırsatım olmadı, bu haftasonu uzun yol yapacağım, rot balans ile ilgili yorumumuda paylaşağım)

Not: Arabanın önünde telefon numaram vardı, lastiği kesen ciğersiz varsa bir derdi arasaydı keşke!

Sonuç, cana geleceğine mala gelsin!...

Bunu beğendi. Lejyoner bunu beğendi.
  2. eneSene

eneSene
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    300
    Ödül Puanları:
    83
    Vay totoşlar :mad:

3. RD38

RD38
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    384
    Ödül Puanları:
    83
    geçmiş olsun.. umarım adiler tekrarlamazlar..:kizgin:

4. E.Mergency

E.Mergency
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    28
    ben bu zihniyeti anlayamıyorum eğerki bana zarar vermek istiyorsan gel bana yap arabadan ne istiyorsun...
    Karakter fukaraları...

5. RedLine

RedLine
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    1.284
    Ödül Puanları:
    113
    geçmiş olsun. üzücü

6. schumi

schumi
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    1.219
    Ödül Puanları:
    113
    Geçmiş olsun..İstanbulda bu olaylar çok sık olmaya başladı...Bu işi yaparak zevk aldığını sanan şerefsizler var,yada Lastik tamircileri de yaptırıyor olabilir..

7. ibiza

ibiza
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    101
    Ödül Puanları:
    43
    Geçmiş olsun Allah bir daha tekrarını yaşatmaz inş

8. ceycey11

ceycey11
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    335
    Ödül Puanları:
    83
    Allah ıslah etsin böylelerini. Aracınızı hep aynı yeremi bırakırsınz szie çok mu uzaktı nasıl cesaret edip yapmışlar bunu? geçmiş olsun :(

9. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

Beğenileri:
    3.977
    Ödül Puanları:
    113
    Bu lafa Çok güldüm burda bi arkadaşta sürekli öyle diyor herkese herşeye :eek:

Bunu beğendi. eneSene bunu beğendi.
  10. scgnbsl

scgnbsl
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    424
    Ödül Puanları:
    83
    çok geçmiş olsun.Allah beterinden saklasın..

Sayfayı Paylaş