Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

hafta sonu izmit piknik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

YEKTA

Kayıtlı Üye
az önce bir kaç kıymetli kardeşim beni aradı abi hafta sonu izmit tarafında piknik yapalım dedi bende gelebilecek herkesi çağıralım o halde dedim çoluk çocuk,eşlerimiz, kız arkadaşlarımız hepimiz cümbür cemaat bir piknik yapalım diye düşündüm.piknik yerini gelecek arkadaşlarımıza göre ayarlarım ben.

yahu hafta sonu ne yapalım diye düşünen,hafta sonu planı olmayan, 2 lafın belini kırmak isteyen her kes davetlidir keyifli forumlar.
pikniğimizi pazar günü yapacağız arkadaşlar

liste aşşağıdaki gibidir ekleyerek devam edebiliriz

EsCgHoSt

tolga34
welet
mrtsnr
batu34
onur34
YEKTA +DİLEK

evet scw herkes özlendi güzel bir pikniğe nedersiniz :) haftasonu havada güzel güzel eğlenceli bir gün geçirme dileğiyle :) :eek:

EsCgHoSt + gelin :)
tolga34
welet
mrtsnr + gelin :)
batu34
onur34
YEKTA +DİLEK

Tabi ya adamlar sevgilileriyle geliyolar..C.tesiye kadar sevgili yapmam lazım..

Vay arkadaş tamda zamanini buldunuz

ulan seni biz nerde gördükki buna tam zamanını buldunuz diyosun kankiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :D

doğuş oto haftaya diyor erya cuma günü diyor ben anlamadım aracım ne zaman çıkacak ama cuma çıkarsa bende varım :)

tmm kardeşim gel on numara olur :D sana gelince özgür bey bikerede sen gel :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt