Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

haddime değil belki ama bi istek lütfen fikir bekliyorum

merden

Kayıtlı Üye
abiler bu konunun hiyerarşisi nedir bilmiyorum ama bişey sorcam scw ailesi olarak bir haftasonu bir huzur evine yahut kimsesizler yurduna gitsek oradaki yaşlılarla vakit geçirsek yahut kardeşlerle ilgilensek bir sosyal sorumluluk projesi gibi nebilim bir pasta yaptırsak birkaç hediye alsak yahut sadece gidip biraz muhabet etsek gönülleri belki hoş olur mutlu olurlar kim bilir böyle bir şey yapabilirmiydik ?

abiler bu konunun hiyerarşisi nedir bilmiyorum ama bişey sorcam scw ailesi olarak bir haftasonu bir huzur evine yahut kimsesizler yurduna gitsek oradaki yaşlılarla vakit geçirsek yahut kardeşlerle ilgilensek bir sosyal sorumluluk projesi gibi nebilim bir pasta yaptırsak birkaç hediye alsak yahut sadece gidip biraz muhabet etsek gönülleri belki hoş olur mutlu olurlar kim bilir böyle bir şey yapabilirmiydik ?

Ya sana diyicek söz bulamıyorum valla helal olsun çok iyi düşünmüşsün harıkasın kardesım

Seat CaNdIR

http://www.seatclubworld.com/organi...k-yuvasi-minikleriyle-piknik-9-haziran-21992/
http://www.seatclubworld.com/fotogr...i-piknik-resim-ve-videolari-22116/index4.html
geçtiğimiz yaz buna benxer org.oldu bu ilkbahar veya sonbaharda yine yapıcaz
ayrıca anadoluda okul yardımlarımız,trakyada ihtiyaç sahiplerine gücümüz yettiğince bişeyler yapmaya çalıştık..kimsesizler yurdu org.dşında hiçbir şeyi fotolamadık:eek:key:
bu ince düşüncen için sana çok teşekkür ederim kardeşim

Sabırsızlıkla bekliyoruz [MENTION=4]kfy[/MENTION]

Seat CaNdIR

Abi ozaman iple cekiyorum ogunu

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sabırsızlıkla bekliyoruz @kfy

Seat CaNdIR🚗

Abi ozaman iple cekiyorum ogunu

bu tip org.yapılırken bir kaç prosedür vardır ayrıca bu çocukları aracına alan kişiye imza karşılığında teslim alıp tekrar aldığın yuvaya bırakıyorsun yani tümgün boyunca sana teslim(toplamda 150,200 çocuk) ve toplu halde yemek,eğlence ve bu kadar çocuğu ağırlayacak yer..yani hep madiyat

bu tip org.yapılırken bir kaç prosedür vardır ayrıca bu çocukları aracına alan kişiye imza karşılığında teslim alıp tekrar aldığın yuvaya bırakıyorsun yani tümgün boyunca sana teslim(toplamda 150,200 çocuk) ve toplu halde yemek,eğlence ve bu kadar çocuğu ağırlayacak yer..yani hep madiyat

Haklısın cezmi abi sen daha cok tecrubelisin bizden elimizden geldigi kadar yanındayız abicim senın ve scw nın oldugu herşeyde varız allahın iZniyle

Seat CaNdIR

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy

Insallah bizde bu organizasyon oldugunda alnimizin akiyla altindan kalkariz sizinde yardiminizla cezmi abi .

elbet yaparız Allahın izni ve sizlerin desteğiyle tekrar

Geri
Üst Alt