Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

haddime değil belki ama bi istek lütfen fikir bekliyorum

gercekten guzel organızasyon olur elımızden geldıgınce yardımlasır yapabılırız yeterkı bırbırımıze destek olalım :)

Gecen sene gittiğimiz pitnik çok güzeldi ve çok eğlenceliydi fakat gecen seneki durumu gördük çok katılan olmadı geleceğim yada yapılsa çok güzel olacak denilen kişiler aramızda olmayınca ve yapılan bir takım planlamalara uyulmayınca ne kadar zor durumda kalındığına şahitlik yaptık.

Ben elimden geldiğince organizasyonlara katılmak istiyorum hele ki böyle sosyal bir projede yer almak süper ötesi birşey bu sene ailemize yeni bir birey gelecek ve bir kaç organizasyon kaçıra bilirim ama bu organizasyon olacaksa emin olunki orada olmak için çaba sarf ederim.

Güzel bir konuya değinmissin tebrik ediyorum öncelikle ama büyüklerimiz böyle konularda hassaslar daha önce böyle organizasyonlar oldu biz büyük bir aile olduğumuz icin herseyi yaparız burda herkes birbirine kenetlenmis haldedir başka yerlerle karıstırılamaz zaten böyle bir organizasyon olursa öncelikle katılmak isterim bosuna biz AILEYIZ demiyoruz :) saygılar :):)

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

benim gelme sansım biraz zor ancak bir fikirde ben düşünüyorum ufak meblalar toplasakda ufak gönülleri alsak acaba kimsesizler yuvası için ki bende gelme cabası vereceğimi bildirmek isterim

Geri
Üst Alt