Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hadİ bİr yalan sÖyle

- 48 -

Kayıtlı Üye
değişik olsun dedim bir diziden etkilenerek böyle bir konu açtım aynısı var mıydı bilmiyorum galiba üsteki hakkında iftira at diye bir şey vardı..
bu öyle olmasın..bu isterseniz çok sağlam isterseniz espri taşıyan bir yalan atın...

ilk yalan benden gelsin...

Bügün adam yolda beni durdurdu Ferro sunun anahtarlarını verdi..değişelim dedi..ben olmaz dedim..
adam şu an arka bahçede hala yalvarıyor:D

ramazan ramazan töbe töbeee

müslümle sezen düet yapıp 1 albüm yapacaklarmış gelirinide bizim kardeş okulumuza bağışlıyacaklarmışşşş

seni çok seviyorum herşeyimsin bitanemsin biriciğimsin

daha sağlam bir yalan bilmiyorum ben :D

geçen oto bandaydım birden arabamın gaz pedalı boşa düştü , aman Allah'ım ne yapacam şimdi diye düşünürken arabamın önüne kapalı kasalı bir tır yanaştı. Bana sordu ne oldu arızamı var dedi evet dedim götürelim yaptıralım dedi neden olmasın dedim, Tır'ın arka kapağını açtı benim arabayı itekleyerek tır'ın kasasına aldık tabi bende kasada arabamın içindeyim.
Bir süre sonra koltuklarımın rahatlığından faydalanarak uyumaya karar verdim gözümü bir açtım ki ne göreyim İSPANYADAYIM seat ın üretildiği fabrikadayım ve seatı üretenlerin hepsi bayan.

BU BİR RÜYA OLABİLİRMİ :)))

çok ölçüsüz atışlar yapılmış bakalım bu kulvarda en iyi kim zamanla görecez..:D

kıvanç düğün tarihini belirledi artık evleniyo:eek:key:

Geri
Üst Alt