Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

H7 led uzunlarda şimşek etkisi

Bu arada ledler orjinal ampul tipi ile aynı model ve ay i güçte yanı orjinal kisa ampul h7 55watt taktığımız led'te h7 55watt

Trakya'dan gönderildi..

Abi ürün benim değil yakın bi abimin ürünü uyguladığımız araçta onun zaten ama araştırma satın alma ve takma işlemlerini beraber yaptığımız için kendi aracima yaparmış gibi bilgi sahibi oldum :)
Far kapakları derken arka kısmındaki ampullerin takıldığı yerin kapağından bahsediyosan abi uzun ile adaptif dönüş ampulu için bir kapak kısa far ampulu için ayrı kapak var yalnız ledlerin soğutucusu püskül şeklinde olduğu için istedigimiz gibi kivirabildik ve led driverları kibrit kutusu kadar olduğu için tamamını kapak içine sığdırdik kapakta herhangi bi delme vs. işlem yapılmadı eskisi gibi yerine oturdu kapaklar.

Trakya'dan gönderildi..
kaployu nerden cıkardınız :) bende bi kontrol edicem aklıma yatınca takim bari heves geldi birden :) orjınal flsah atan arabalara hasta oluyom :) orjınal flash atan ampuller ampul şekli bildiğpiniz kristal cok farklı bi sistem ..mesela passat cc
sola bakın :)

12509098_996067020439730_1150412519376909749_n.jpg

diğer arkadaşlara sözümde bazı arkadaşlar yanlış anlaşılmasın uzunlardan bahsediyoruz.sürekli yanan kısımları güç akım çeken şeylerin beyne zararlı oldugunu ben sölüyorum ama sölemesemde sorun yaşayanlar oluyor...orneğin geri vitesim 80 w sürekli yanmıyor..plaka aydınlatmam samsung cree sofıtde 12 w duy u eritti normale döndüm :) bunun gibi...ucuz çin malı dandirik ürünler cok piyasada

kaployu nerden cıkardınız :) bende bi kontrol edicem aklıma yatınca takim bari heves geldi birden :) orjınal flsah atan arabalara hasta oluyom :) orjınal flash atan ampuller ampul şekli bildiğpiniz kristal cok farklı bi sistem ..mesela passat cc
sola bakın :)

Ekli dosyayı görüntüle 10773

diğer arkadaşlara sözümde bazı arkadaşlar yanlış anlaşılmasın uzunlardan bahsediyoruz.sürekli yanan kısımları güç akım çeken şeylerin beyne zararlı oldugunu ben sölüyorum ama sölemesemde sorun yaşayanlar oluyor...orneğin geri vitesim 80 w sürekli yanmıyor..plaka aydınlatmam samsung cree sofıtde 12 w duy u eritti normale döndüm :) bunun gibi...ucuz çin malı dandirik ürünler cok piyasada
Herhangi bi yerden kablo cikarmadik abi zaten orjinal ampule giren soketli kablosu kapak içerisindeydi sadece soketi direk olarak ampulun arkasina değil driverın girişindeki sokete taktik :)
Orjinal flash tabiki attiginiz fotodaki gibi bixenonlu araçlarda olur onlardada bunu sağlayan xenonun balastı ve mercek d2s uzun/kısa mercek ise içerisindeki perdenin hareket hızıyla saglaniyo dediğiniz gibi en iyisi o tabi :) bu ledler bixenona göre sadece merceksiz farlarda mercek işine girmeden ampul değişimiyle bixenona benzer etki yaratma konusunda avantajlı :) :)

Trakya'dan gönderildi..

güle güle kullanın adem kardeşim...sürekli kullanıp trafik güvenliğini tehlikeye atmayın..elektriksel donanıma zararı olmasın...polis aracın arkasında da basmayın uzunları memur icabında keser hesabınızı :) etkadan ön far arka kısmını inceledim şemada.olacak galiba bende siparişi gececem en kısa zamanda çinden :) tşkler paylaşımlarından dolayı... @AdeM59

güle güle kullanın adem kardeşim...sürekli kullanıp trafik güvenliğini tehlikeye atmayın..elektriksel donanıma zararı olmasın...polis aracın arkasında da basmayın uzunları memur icabında keser hesabınızı :) etkadan ön far arka kısmını inceledim şemada.olacak galiba bende siparişi gececem en kısa zamanda çinden :) tşkler paylaşımlarından dolayı... @AdeM59
Abi ben değil aracın sahibi olan abim güle güle kullansin asıl araç benim değil çünkü ben sadece bu tarz işlerde araştırma ve uygulamaya fazla meraklı olduğum için aracın sahibi abime bi kaç ay önce benzer videolar izletmistim oda ordan gaza geldi böyle bisey yapma kalkdik beraber arastirdik aldık en sonda @WildlesS ismail abiminde yardimiyla SCW Trakya garajinda taktik sonuç bu oldu bu süreçte öğrendiklerimide başkalarına aktarmak hosuma gittiği için böyle bi konuya rastlayınca yazmadan edemedim merakı olanlar için yeterli bilgi verebildiysem ne mutlu bana :) :)
Bu arada bu işlemler ne kadar hosumuza gitsede orjinal bixenon kalitesinde olmadığının farkındayız bu yuzden kendi aracimin farlari h4 olduğu ne yapsamda iyilestiremeyip sadece göz alma ihtimali oldugu için suanlik beyaz halojenle idare ediyorum kismetse yaza d2s bixenon uygulaması yapip kaliteli ve göz almayan bi aydınlatma yakalamaya çalışacağım :). :)

Trakya'dan gönderildi..

Abi ben değil aracın sahibi olan abim güle güle kullansin asıl araç benim değil çünkü ben sadece bu tarz işlerde araştırma ve uygulamaya fazla meraklı olduğum için aracın sahibi abime bi kaç ay önce benzer videolar izletmistim oda ordan gaza geldi böyle bisey yapma kalkdik beraber arastirdik aldık en sonda @WildlesS ismail abiminde yardimiyla SCW Trakya garajinda taktik sonuç bu oldu bu süreçte öğrendiklerimide başkalarına aktarmak hosuma gittiği için böyle bi konuya rastlayınca yazmadan edemedim merakı olanlar için yeterli bilgi verebildiysem ne mutlu bana :) :)
Bu arada bu işlemler ne kadar hosumuza gitsede orjinal bixenon kalitesinde olmadığının farkındayız bu yuzden kendi aracimin farlari h4 olduğu ne yapsamda iyilestiremeyip sadece göz alma ihtimali oldugu için suanlik beyaz halojenle idare ediyorum kismetse yaza d2s bixenon uygulaması yapip kaliteli ve göz almayan bi aydınlatma yakalamaya çalışacağım :). :)

Trakya'dan gönderildi..
farketmez ha o haa sen :) aydınlık iyidir...

@kirlisakal abi bu arada tavsiyem aliexpresste adı led r3 diye geçen 9000 lümenlik olan ledllerden alman hem soğutucu kısmı püskül tarzi sağa sola bükebiliyon hemde aydınlatması çok iyi fiyatı 50-60$ sanırım

Trakya'dan gönderildi..

@kirlisakal abi bu arada tavsiyem aliexpresste adı led r3 diye geçen 9000 lümenlik olan ledllerden alman hem soğutucu kısmı püskül tarzi sağa sola bükebiliyon hemde aydınlatması çok iyi fiyatı 50-60$ sanırım

Trakya'dan gönderildi..
la adem tanıdığım abi deyip durma. @Bulent59 de yeter.
bülent tanıt sende kendini gönül dostum...

Geri
Üst Alt