Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

H7 led uzunlarda şimşek etkisi

Gece uzun yol yapmadığım için sıkıntı yaratmıyor ama sellektör çok keyifli

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aynen selektör felaket çakıyor dağ taş parlamayan tabela kalmıyor.Ama dedıgınız gıbı aydınlatma zayıf bıraz bende sırf selektor amaclı taktırdım kısaların aydınlatmasından memnunum uzunlara ıhtıyacım olmuyor.Ben alıexpresten almıstım almayı dusunenler daha dusuk fıyata daha yuksek lumenlı urunler bulabılırler.

Ben de uzunlara led taktım fakat bu sefer kisalar sarı kaldı ve kötü bi görüntü oldu. Ne yapsam bilemedim?

Kısalarada takmayı dusundum ama kısalarda ısınacagını dusunuyorum xenon taksak mercek yok beyaz ampul taksak yagmurda aydınlatma yok :)

İki ucu çoklu denklem

Isinma konusu skinti olmuyor helojen ampullerde isiniyor ama aydinlatma isigi odaklama yerine yayma yapiyor buda gorus netligini dusuruyor benim tavsiyem mercek takmaniz olur hazir acmiskende fari bir iki ufak oynama yapin seytan goz gunduz fari gibi ugrasmasi guzel ve keyiflidir :) yapmayi dusunen arkadaslar icin tarif ederim basit aslinda dusunuldugu gbi zor degil bunu bilin arkadaslar
[doublepost=1476226043,1476225979][/doublepost]image.jpeg
[doublepost=1476226210][/doublepost]Fotoshopta nasi olucagini merak ettigim icin yapmistim bu cizimi sadce goruntu ve benim hosuma gitti silikon far ledlerinden yaptiginizi dusunurseniz bunu sinyalide icinde olucaktir

E kasa mercedes gibi çok hoş olmuş. Ama bi sıkıntı var far köşelerindeki (sinyal altındaki) led gündüz farını iptal mi etmemiz gerekecek?

Isinma konusu skinti olmuyor helojen ampullerde isiniyor ama aydinlatma isigi odaklama yerine yayma yapiyor buda gorus netligini dusuruyor benim tavsiyem mercek takmaniz olur hazir acmiskende fari bir iki ufak oynama yapin seytan goz gunduz fari gibi ugrasmasi guzel ve keyiflidir :) yapmayi dusunen arkadaslar icin tarif ederim basit aslinda dusunuldugu gbi zor degil bunu bilin arkadaslar
[doublepost=1476226043,1476225979][/doublepost]Ekli dosyayı görüntüle 13594
[doublepost=1476226210][/doublepost]Fotoshopta nasi olucagini merak ettigim icin yapmistim bu cizimi sadce goruntu ve benim hosuma gitti silikon far ledlerinden yaptiginizi dusunurseniz bunu sinyalide icinde olucaktir
Tam olarak aklımda olan ama nasıl yapacağımı/yaptıracağımı bilemediğim bişey. Fikir verirseniz çok mutlu olurum.

E kasa mercedes gibi çok hoş olmuş. Ama bi sıkıntı var far köşelerindeki (sinyal altındaki) led gündüz farını iptal mi etmemiz gerekecek?

Gunduz farinin elektrigini kendi yaptigin gunduz farina yonlendiriceksin dgeri iptal oluck ustam
[doublepost=1476250600,1476250520][/doublepost]
Tam olarak aklımda olan ama nasıl yapacağımı/yaptıracağımı bilemediğim bişey. Fikir verirseniz çok mutlu olurum.
Fari acinca gerisi kolay ustam ister jaluzi cubugu ile ister silikon far ledleri ile yapabilirsiniz ustam

Geri
Üst Alt