H7 led uzunlarda şimşek etkisi | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

H7 led uzunlarda şimşek etkisi

smtsrbst87

Kayıtlı Üye
Seat İbiza Style 2013 aracıma h7 led takıcam şimsek etkisi olanından bilgisi olan veya yapan arkadaslar varmı ?

kirlisakal

Teknik Koordinatör
ona şimşek değil flash derler :) yenı nesil araclarda uzun lambaların yerine özel flash ampul kullanılır...flashlı olabilmesi içinde de mercekli bi xenon kullanmanız gerekir ki o bahsettiğiniz ampulden öle şimsek etkisi almanız mumkun değil ama dikkat ceker...
yuksek akım çeken led ampul takmak elektriksel donanıma ve beyne zarar veriyor..şimşek çakam derken yıldırım düşmesin sonra :)
2011 LEON led aydınlatmalar beyın arızası verdı yardım??? | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum

ULU

V.İ.P Üye
Kayıtlı Üye
ona şimşek değil flash derler :) yenı nesil araclarda uzun lambaların yerine özel flash ampul kullanılır...flashlı olabilmesi içinde de mercekli bi xenon kullanmanız gerekir ki o bahsettiğiniz ampulden öle şimsek etkisi almanız mumkun değil ama dikkat ceker...
yuksek akım çeken led ampul takmak elektriksel donanıma ve beyne zarar veriyor..şimşek çakam derken yıldırım düşmesin sonra :)
2011 LEON led aydınlatmalar beyın arızası verdı yardım??? | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum
Gene konuya taktiksel ve bilimsel bir yaklaşım tebrikler metin abi :D:D

smtsrbst87

Kayıtlı Üye
@kirlisakal sieerra sürücülü olanı aldık led kitini araçta takılı şimsek etkisi yaratıyo flash ayrı bisey :D benım daha önceki bmw dede vardı aynı kitten ibizaya olanı bulamadım baya basarılı kit 8000 lümen var istersenız inceliyebilirsiniz..

Ahmet.YILDIRIM

Kayıtlı Üye
Merhabalar

kendi aracıma taktırmıştım bi-xenon deniyor sisteme ve kaliteleri 300 TL yi buluyor ama sistem şahene :) geceyi gündüze ceviriyor

kirlisakal

Teknik Koordinatör
@kirlisakal sieerra sürücülü olanı aldık led kitini araçta takılı şimsek etkisi yaratıyo flash ayrı bisey :D benım daha önceki bmw dede vardı aynı kitten ibizaya olanı bulamadım baya basarılı kit 8000 lümen var istersenız inceliyebilirsiniz..
illaki var yok demiyorum...çin ali ekpressde 8900 lümenlik olanı var...çeşit bol :)