Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

H7 led uzunlarda şimşek etkisi

smtsrbst87

Kayıtlı Üye
Seat İbiza Style 2013 aracıma h7 led takıcam şimsek etkisi olanından bilgisi olan veya yapan arkadaslar varmı ?

ona şimşek değil flash derler :) yenı nesil araclarda uzun lambaların yerine özel flash ampul kullanılır...flashlı olabilmesi içinde de mercekli bi xenon kullanmanız gerekir ki o bahsettiğiniz ampulden öle şimsek etkisi almanız mumkun değil ama dikkat ceker...
yuksek akım çeken led ampul takmak elektriksel donanıma ve beyne zarar veriyor..şimşek çakam derken yıldırım düşmesin sonra :)
2011 LEON led aydınlatmalar beyın arızası verdı yardım??? | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum

ona şimşek değil flash derler :) yenı nesil araclarda uzun lambaların yerine özel flash ampul kullanılır...flashlı olabilmesi içinde de mercekli bi xenon kullanmanız gerekir ki o bahsettiğiniz ampulden öle şimsek etkisi almanız mumkun değil ama dikkat ceker...
yuksek akım çeken led ampul takmak elektriksel donanıma ve beyne zarar veriyor..şimşek çakam derken yıldırım düşmesin sonra :)
2011 LEON led aydınlatmalar beyın arızası verdı yardım??? | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum

Gene konuya taktiksel ve bilimsel bir yaklaşım tebrikler metin abi :D:D

@kirlisakal sieerra sürücülü olanı aldık led kitini araçta takılı şimsek etkisi yaratıyo flash ayrı bisey :D benım daha önceki bmw dede vardı aynı kitten ibizaya olanı bulamadım baya basarılı kit 8000 lümen var istersenız inceliyebilirsiniz..

Merhabalar

kendi aracıma taktırmıştım bi-xenon deniyor sisteme ve kaliteleri 300 TL yi buluyor ama sistem şahene :) geceyi gündüze ceviriyor

@kirlisakal sieerra sürücülü olanı aldık led kitini araçta takılı şimsek etkisi yaratıyo flash ayrı bisey :D benım daha önceki bmw dede vardı aynı kitten ibizaya olanı bulamadım baya basarılı kit 8000 lümen var istersenız inceliyebilirsiniz..
illaki var yok demiyorum...çin ali ekpressde 8900 lümenlik olanı var...çeşit bol :)

@kirlisakal yok abi benım işim olmaz photon buldum orjınalı 2 yıl garantı ole alıcam :) abi bu arada çıtayı verdim siparişini beklıyorum :)

Geri
Üst Alt