Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

H4 Xenon hakkında :)

Sinan ispanyolca ve ingilizce dil kurslarını daga tamamlamadım :D o yüzden biraz daha sürecek bu olay :)

Koca şirkette incilazca pilen yok mu ha uşağum :eek:

--

bu işin süresi var mı demiştim Mert abi.. Hani 1 haftadır 1 aydır falan.. Bak Melih kullanmış 6 aydır sorun olmamış..?

internette elif.....g.com sitesinde 120 tl ye xenon var.bi bak bence.

mert abı bence o xenon sorununu bır ara kablo vasıtasıyla halolabilir diye dusunuyorum ama bende audiye denedım 2009 kabul etmedı ampul fıaln degıstım balast degıstık olmadı ama sonra anladım son cıkan modeller xenonu sımdılık kabul etmıyo ıns en kısa bu sorun cozulur ıns..

monza kullanıyorum..ampül sorunu dışında bir problem yaşamadım...

ya zaten bu pıyasaad en ıyı marka phılıps ve monza ama tabıkı phılıpsın kalıtesı ortada benım bır arkadasımın arabasında monza wardı ben bıle bayılmıstım amcamın arabasındada phılıps war o harıka otesı bısey

Cesur öyle bir kablo ile çözümlebilecek bir şey olsa keşke . Philips konusunda ise haklısın. Şu anda piyasada monza mtec ve philips satış raklamlarını yüksek tutabiliyor. Lakin mtec te ben çok sorun yaşadım. Şu anda iki marka satıyorum bress ve philips halihazırda sorun yok (eski araçlar için )

aynen abıcım dedıgın gıbı phılıps bress eskı araclar ıcın kullanılıyo ama ıns yenı araclar ıcınde xenonun ıcın bır cozum bulurlar..

abi sallamamı bilmiyorum ama biryerde çok iddaalı bir yazı okumuştum her marka model araçların arıza lambası yaktırmayacak xenon diye???? bütün marka araçlarınıza arıza lambası yanmadan xenon takıyoruz diyordu ....

dogruluk payı var o eskı sıstem arabalar ıcın gecerlı (2009 oncesı) her turlu araca uygun arıza lambası yakmaması ve guzel werım versın dıye bır ara kablo takılıyokı sorunsuz calıssın.

Sorun arıza lambası değil zaten araçla uyumsuzluk söz konusu ben ki zenonsuz araca hiç binmem ama malesef ki böyle bir sorunla karşılaştık ve takamıyoruz mecburen sarı sarı dolaşacağız

Geri
Üst Alt