Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

H4 Xenon hakkında :)

ıste buda yenı model aracların kotu bır sakası xenon takılmaması

Şimdi doğuş oto teknik destekten Ahmet yanımda idi konuştuk bu konuyu . Der ki müşterizden imza karşılığı düzgün bir marka kullanarak takın ama hiçbir şekilde bir şey olmayacağına dair garanti veremem diyor. Buna istinaden önemli şeylerden biride şu ki kullanacak xenon markası olarak kaliteli olan bilindik ve malının arkasında durabilecek markaları tercih edilmesini tavsiye ediyor doğuşta

yane araba cın can cona gelmıyo abı demekkı yanlısmıyım

yane araba cın can cona gelmıyo abı demekkı yanlısmıyım

Valla benim arabanın ecusu var mı emin bile değilim :D

Milletin Ibizası plaka ampulu yuzunden arıza ısıgı yakar led filan takınca. Benim ampulü geçtim lambanın kendisi bile kırıldı yine yanmıyo arıza ısıgı :D

Xenon da var 6 aydır maşallah çalışıyo. Arabada da sorun yok şimdilik. Geçen gün serviste bakımı yapıldı, Erya'da. Orda da bilgisayara bagladılar arabayı, orda da bi hata çıkmadı.

bende 2 aya yakındır kullanıyorum hatta geçen gün mert abi gördü xenonların ne halde olduğunu Allahtan uyardıda gittim hemen düzelttirdim ama arıza lambam hala yanmakta cyclone marka almıştım 2 yıl garantili mert abi buarada park sensörüyle ilgili senden haber bekliyorum :)

Onur abi,
Mert abi neyini gördü senin xenonların da düzelttirdin?

neyi görmediki adam o kadar kötü işçilik yapmışki kablolar hep meydandaydı beyinler sabitlenmemiş gittim adamla baya kavga gürültü düzeltirdim...

Şimdi doğuş oto teknik destekten Ahmet yanımda idi konuştuk bu konuyu . Der ki müşterizden imza karşılığı düzgün bir marka kullanarak takın ama hiçbir şekilde bir şey olmayacağına dair garanti veremem diyor. Buna istinaden önemli şeylerden biride şu ki kullanacak xenon markası olarak kaliteli olan bilindik ve malının arkasında durabilecek markaları tercih edilmesini tavsiye ediyor doğuşta

yani bu demek oluyor ki, yetkili servis takabilir ama aracın orası burası bozulursa biz karışmayız? Ne ala memleket. Biz garantili xenon kullanamayacak mıyız üvey evlat mıyız ya :(

peki abi şöyle bi sorum var, ECU su kilitlenen arkadaşın xenon markası neymiş?

Melih ve Onur abi, xenon markalarınızı öğrenebilir miyim, bu kadar zamandır sorun çıkarmamış, daha da çıkarmaz inşallah.

---------- Post added at 15:20 ---------- Previous post was at 15:17 ----------

ozman orjınal zenon olan arba alın !
bak biz bunu düşünememiştik, iyi oldu söylediğin ogün :) :D

yani bu demek oluyor ki, yetkili servis takabilir ama aracın orası burası bozulursa biz karışmayız? Ne ala memleket. Biz garantili xenon kullanamayacak mıyız üvey evlat mıyız ya :(

peki abi şöyle bi sorum var, ECU su kilitlenen arkadaşın xenon markası neymiş?

Melih ve Onur abi, xenon markalarınızı öğrenebilir miyim, bu kadar zamandır sorun çıkarmamış, daha da çıkarmaz inşallah.

E herhalde öyle olacak Sinan, biraz çuvaldız iğne olayı yapın be kardeşim. Sen bir kot satıcısısın ve senden kotu alan vatandaş kotu başka renge boyayacağını söylüyor ve senden kotun yeni renginin atmayacağına dair garanti istiyor. Verir misin böyle bir garanti ? Sen orjinalde xenonu olmayan bir araç alıyor ve dışarıdan bir işlem yapıyor ve garanti istiyorsun sence mantıklı mı ? Adam diyor takın bazılarında bir problem yapmıyor ama iki şeye dikkat edin birincisi takılan xenonun kaliteli bir marka olmasına diğeri ise müşteriden imzalı kağıt alın. Onur un arıza lambası yakan xenonunun markasını hiç duymadığım bir marka hiç bilmiyorum

Geri
Üst Alt