Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

H1 H3 H8 9005/HB3 9006/HB4 18 SMD LED Foglight Bulbs

h3 olanından sislere almak lazım. kalınları wardı elimde sislere girmiyor ama bu baya inceymiş nereden getirtebiliriz

Baya iyi aydınlatıyo bi araştırmak lazım nereden bulabiliriz

guzelmiş valla xenon yerine led daha iyidir

h3 olanından sislere almak lazım. kalınları wardı elimde sislere girmiyor ama bu baya inceymiş nereden getirtebiliriz

sorduruyorum dayım xenon işleri yapıyo bursada videoyu onada gösterdim bikaç yere sordu konyadan bayramdan sonra getirtecek ama aynı bunlardan mı bi görmek lazım duruma göre bilgilendiririm elimden şimdilik bu geliyo :)

Arıza ışığı yakıyo ben yapmıştım...

Aydınlatması çok zayıf rodi arkadasımızda var ben takmış bir ara çok getirttik pek ise yaramadı sadecelos bir ışık veriyor onun aracindada sonra gunduz fari olarak kullanmıştık ucuz bir ürün fiyat olarak isteyene yardımcı olurum dediğim gibi beklentiniz çok yüksek olmamalı arkadaslar :(

Geri
Üst Alt