Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hız ve motor devri

[doublepost=1513268570,1513268322][/doublepost]
Benimde debriyaja ayagımı koydugumda hafif titriyor gibi. Baskı balatanın bittigini gostermıyodur bu durum herhalde. Aracın sesinden kalkıstan anlasılıyor biten balata devir cıkıyor ama araba devir gibi hızlanmıyor bu duruma gelenekadar yokusta kalkmıcak dereceye gelenekadar balatayı pedal titriyor die degişmek bence mantıklı degil usta degilim fikrim

Volan tornaya girdi değiştiği iyi oldu, nasip işte

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Araç el freni çekili vaziyette kalkmaya çalıştığınızda stop etmiyorsa balatanızda sorun yok demektir...

Arkadaşlar bende 2007 sport leon var benimkide aynı 3000 devirde 98 falan yapıyor baskı balatadan olsa debraj altta kavrar diye biliyorum ustam herhangi bi sıkıntısı yok motoru 1.5, 1.6 tüplü arabalarda öle herhalde clio vardı oda öyleydi

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Devir hız normal 1.6 larda bu şekilde baskıyla alakası yok sanzımandaki dişlilerle alakalı bu şekilde uretilmiş 1.6 1.4 benzinli aracların geneli 3 bin devir 98 veya 100 yapar dizelde farklıdır bu araclar asıl gucunu 3 bin devirden sonra verir biz ise 3bin e gelince vites atarız ekonomi icin 3 bin devirden sonra asıl güc ortaya cıkıyor deneyin yakıt artıyor tabi ses de artıyor rahatsız edici tabiki 5 vitesin aralıgı daha uzun olmalıydı ama birseyler hesaplanıp yapılmıs bu

Bende var 3000 devirde 110,120 çok rahat şekilde yapıyorum nasıl oluyo yaa bu iş benim araç referance 2006

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bende var 3000 devirde 110,120 çok rahat şekilde yapıyorum nasıl oluyo yaa bu iş benim araç referance 2006

Bütün araclar 110 120 yi göruyor devir saatin 3 bin devire geldiginde tam olarak kacta hızın. Ya 110 ya 120 olur şayet bu da sanzımanınla oynandıgını gosterir

bende 1,2 ibiza var. Geçen hafta Tem'de 125 km hıza sabitledim ve devir 3000'e 1 çeltik kala sabitlendi. Araçta 2 kişi ve de çok az eşya vardı.

Ankara-istanbul otoban 120 sabit hızda 370 km yapıyor 35lt gaz ile... aynı şartlarda istanbul-ankara 330 km yapıyor (aralık ayı) 3000 devir/dk 110 km hız yapsa daha az yakar diye düşünüyorum, basmaya korkuyorum

Geri
Üst Alt