Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hız sabitleyici

harunb771

Kayıtlı Üye
Selamun aleyküm arkadaşlar 2006 Cordobam var 1.4tdı yolda giderken 110 sabitliyorum rampa çıkarken sanki çok yakıyo diye düşünüyorum böyle düşünen var mı o mazot göstergesi gözle görünür şekilde iniyo ama sabitleyiciye almadan cıkınca böyle bişey olmuyo Neden olur?

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yolun eyimindendir o, mazot hareket edince şamandıra sallanır gösterge oynar.:) Sıkıntı yok rahat ol.

Selamun aleyküm arkadaşlar 2006 Cordobam var 1.4tdı yolda giderken 110 sabitliyorum rampa çıkarken sanki çok yakıyo diye düşünüyorum böyle düşünen var mı o mazot göstergesi gözle görünür şekilde iniyo ama sabitleyiciye almadan cıkınca böyle bişey olmuyo Neden olur?

aynen yolun eğiminden kaynaklanıyor o, düzlenince veya rampa aşağı tekrar normale gelir, dert etme ;)

o yolun eğimindendir de kardeşim 1.4 tdi cordoba çok yaksa ne olur bildiğin kokluyor araba zaten

Eyvallah ssğolun

sürekli cruise kullanan birisi olaraktan yakıtla alakası yok...malum ayağın ayarı kaçıyor ayak gazıyla daha cok tüketir mazotu... cruisenin diğer avantajı motoru üzmez uzun yolda...yalnız kışlık lastikleri ile+yağmurlu havalarda+karlı havalarda+araç leylekken+lastik basıncları doğru değilse vs yuksek hızlarda cruise kullanmayınız

Geri
Üst Alt