Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hız sabitleyici takılırmı sonradan

Sahin28

Kayıtlı Üye
Slm aleyküm arkadaşlar benim sorum şu selektör kolum bozuldu değişecek almışken hız sabitleyicili olan modeli alsak bnm arac stella 2004 bby benzinli modeli signo dolu olanlarda bu özellik var kolu alsam wap com bağlatıp kullana bilirmiyim polo fabia golf bazı modellerinde araştırdımda yapanlar var birgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirmi aracım şuan uzunlar yanık gidiyor iki defa söktüm bu resimdeki parça sıkıntılı.19401

Slm aleyküm arkadaşlar benim sorum şu selektör kolum bozuldu değişecek almışken hız sabitleyicili olan modeli alsak bnm arac stella 2004 bby benzinli modeli signo dolu olanlarda bu özellik var kolu alsam wap com bağlatıp kullana bilirmiyim polo fabia golf bazı modellerinde araştırdımda yapanlar var birgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirmi aracım şuan uzunlar yanık gidiyor iki defa söktüm bu resimdeki parça sıkıntılı.Ekli dosyayı görüntüle 19401

Bildiğim kadarıyla yapanlar vardı ama kodlama için orjinal de olan araç gerekiyor sanırım vagcom işi yapan kişiye sorun yada servis bu şekilde güncelleme yaparmı bilgi alın

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Geri
Üst Alt