Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

hız sabitleyici hakkında soru

eqoulaiser

Kayıtlı Üye
Herkese selamlar. bu aralar seat leon almayı planlıyorum. aklıma takılan bir soru var. seat leon 2006 stylance modelinde hız sabitleyici standart mıdır? incelediğim bir araçta bu özellik yok görünüyor. acaba bu özellik var da satıcısı işaretlememiş midir? kullanıcı olan arkadaşlardan kesin bilgi alabilirim diye düşündüm. herkese iyi forumlar..

araç stylance paketi ise vardır referance ise yoktur

2006 stylance model ağzına kadar donanım yüklü bir keyif makinesidir, donanımından pişman olmazsın. Sport up seçeneklerinde iç döşeme rengi, trim renkleri daha keyifli olur. ama bugün 2006 model leon alacaksam ya dizel seçerim yada 2lt olan benzinli makinelerden seçerim. 1,6cc benzinle üzebilir, LPG ile sarfiyatta sevindirirken kapalı otoparklar ve feribotlarda üzebilir.

Faruk abinin dediklerine katılıyorum iyi düşünerek hareket etmen en iyisi şuan...

2006staylance ları şimdikilerle kıyaslamamak gerekir yanlış olan üretici satıcı politikaları yüzünden staylance donanımında şimdi satılan araçlardaki birçok donanım o dönem satılan araçlarda standart dı hız sabitleyici yağmur ve far sensörü ve park sensörüyle lastik basınç sensörü en önemlisi de esp o dönem staylance araçlarda standart dı yani baktığınız araç staylance ise bu donanımlar mevcuttur... forumumuzda satılık temiz 1.6 araçlar var satılıklar bölümünde orayıda incelemenizi tavsiye ederim....

2006 stylance model ağzına kadar donanım yüklü bir keyif makinesidir, donanımından pişman olmazsın. Sport up seçeneklerinde iç döşeme rengi, trim renkleri daha keyifli olur. ama bugün 2006 model leon alacaksam ya dizel seçerim yada 2lt olan benzinli makinelerden seçerim. 1,6cc benzinle üzebilir, LPG ile sarfiyatta sevindirirken kapalı otoparklar ve feribotlarda üzebilir.

abi, benim için önemli olan önceliikle ekonomik olması. bu sebeple lpg taktıracam. zaten alışveriş merkezlerini sevmiyorum. pek gitmem. ayrıca feribotu kullanmam gibi. o sebeple çok problem olmaz gibi.

2006staylance ları şimdikilerle kıyaslamamak gerekir yanlış olan üretici satıcı politikaları yüzünden staylance donanımında şimdi satılan araçlardaki birçok donanım o dönem satılan araçlarda standart dı hız sabitleyici yağmur ve far sensörü ve park sensörüyle lastik basınç sensörü en önemlisi de esp o dönem staylance araçlarda standart dı yani baktığınız araç staylance ise bu donanımlar mevcuttur... forumumuzda satılık temiz 1.6 araçlar var satılıklar bölümünde orayıda incelemenizi tavsiye ederim....

zaten dediğiniz gibi hocam, forumu yakinen takip ediyorum. :eek:key:

styanlance modeli kullanıcısı olarak donanımdam aşırı memnunum,ağzına kadar dolu ama 1.6 motordan beklentin çok olmamalı.

stylance modellerinde serhat abinin yazdıgı gibi standarttır özellikler hız sabitleyici esp , ön sis,park-yağmur-far sensörü vs. gibi.

belki o özelliğinin olduğunu bilmiyordur veya işaretlemeyi unutmuştur..

Geri
Üst Alt