Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

hız sabitleme ilglil

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

rıdvan

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaslar ben de 2001 signo var toledo sanruflu arac 8 valf akl motor olan. aracn hız sabitleyici si yok yani kol normal . ama soylentiye gore sistem hazırmıs sadece kol degiscekmis dogrumudur acaba _? bilginize simdiden tessekur ederim

Sıstam hazır dıye bsy yok forumda konusu oldu takıcam dıyen b arkadas vardı ama Akl motorlu 2001 leon yada toledolarda hız sabıtleme yok zaten bunun ıcın kol dısında ıslemlerın de olması gerekıyor.Zaten satılan kollardada ozelle tellı degıl gaz kelebegı sensorlu modeller ıcındır dıye yazıyorlar

sistem şöyle hazır aracınızda elektronik gaz pedalı ve epc sistemi var ise hazır. ama hiç bir 2001 de ecp yok ve gaz teli var ve elektronik değil. kısaca sizin aracınızda yapmak için boğaz kelebeğinden beyne kadar bir ton parça değişmesi gerekiyor.

hayır su maksatla sordum ...sistemi hazır sadece kol degistirmeniz yeterli dediler benm aynı is yerinde calıstıgım bi abim opel astraya bu sekilde takmıs bizimkilerde de bu sekildeymis diye soylediler ... yani sadece kol degisimimi lazım bizim icinde...

anladım olmaması lazım mantıken haklısn tessekur ederim

oluyor ama ecp olan 2004 modellerde falan sadece sinyal kolu değişerek çatır çatır takılıyor :) 2001 lerde elektronik alt yapısı farklı.

şimdi ben bunu takabiliyor muyum..diyelik ki taktım nerden görecek okeylendiğini..yoksa..ekranı bozul telefon gibi mi çalışacak.. hani numarala basarsın ama hangi numarayı çevirdiğini bilmezsin..
bu kol kaç para

şimdi ben bunu takabiliyor muyum..diyelik ki taktım nerden görecek okeylendiğini..yoksa..ekranı bozul telefon gibi mi çalışacak.. hani numarala basarsın ama hangi numarayı çevirdiğini bilmezsin..
bu kol kaç para

abi 200 250 falandır taş çatlasa sennkiden epc varsa takarsn :)

spirit için oluyor mu acaba onu öğren bi Varol ağbi kol ne kadardır bilmiyorum ama pahalıdır:(

abi 200 250 falandır taş çatlasa sennkiden epc varsa takarsn :)

EPC vardı Varol abide fakat ben caddy için geçenlerde baya bi geçenlerde 2 sene falan olmuştur 120 TL hız sabitleyici diye okumuştum bir gazetede yani bunu servis takıyordu 30-180km/h arası sabitleyebiliyen bir sistemdi yazdıgına göre o komplesi taaa 2 sene önce o para iken şimdi 200-250 verip sadece kol değişimi yapmak bana pahalı geldi o sisteme göre

ama 200-300 verirdim ben olsam çünkü sabitlemenin keyfi de ekonomiside süper

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt