Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hız denemelerimiz

video demişken Sapanca taraflarındayken İstanbul dönüşünde annem vardı yanımda annem biraz hızlı mı gidiyosun dediğinde ibre 230'lardaydı kadranı değil de o dialogları keşke kaydedebilmiş olsaydım canım sıkıldıkça dinlerdim..komedi.. :D :D

kaç derece eğim vardı Yunus'um en az 30 vardı herhalde.. :D

---------- Post added at 22:54 ---------- Previous post was at 22:53 ----------

yarılma olm video yok sen çek diyorum..
inanmıyorum diyosun masraf mı yapcam senin için süper zeka.. :D

bana senın hızından chıp yaptında vıdeo vs var mı halen ? aracın gıdısı daha goren var mı merak sıteden herangıbı bırısı? derdım bırsey tamda sag tarafına kupe olsunlukta neyse .... ;)

olm senin bi sağlam kaşınmaya ihtiyacın var Furkan'ı ezdin yolda egon şişmiş senin..
1.6 dizel Focus'un ilk saniyede bi boy önüne geçiyorum (2/50kmh) nerdeyse senin black edition noolur kim bilir..Focus'un gücünü bilmiyosan aç bi bak bebişş.. :D

gorgusuz hatırlatırım sana furkan olayında 8v denedın gel bırde 16v dene dedım sonrasında agzımı actım mı senın gıbı? susmak bılmedın farkında mısın madem bu kadar guvenıyorsun gıtmek ısıtyorsun denese bırılerıyle roll vs?

Ömer benim hayatım caddede geçmiyo sadece farkında mısın bilmem yavru..
egolarından sıyrılıp dinlersen anlatırım maceralarımı..çünkü TEM'de her türden araba var biliyosun sabah ve akşamları..1 yaşında arabam.. ;)

Autodrom'da drag org.'u çok pahalıya gelmese aslında acayip keyifli olurdu muhabbeti de 1 ay sürerdi ama maalsef bayaa tuzluya geliyo.. :S

Hoyt ne oluyor nan burada iki maç için bir kanal bulalım derken sidik yarıştırmaya kalkmışsınız biz laf ediyor muyuz. ? Aslanlar gibi daha beygirini bile bilmediğim bir arabam var ve sadece buraya çok uzun bir yol lazım diye mesaj attık. Sildirtmeyin bana mesajlarınızı :D İkinizin aracıda bana geliyor diagnosta elim kayar ikinizide Felicam ile tokatlarım haberiniz ola :D

Geri
Üst Alt