Hırvatistan - Türkiye maçının yıldızı Mahsun Kırmızıgül seçildi :) | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Hırvatistan - Türkiye maçının yıldızı Mahsun Kırmızıgül seçildi :)

schumi

Kayıtlı Üye
Hiddinkin yanında oğuzda gitmeli..Bu takımı o hallere bence oğuz getirdi...Milli takımın başına Fatih terimi sevmem ama onun geçmesi en ideali diye düşünüyorum..Diğerleri genç yaşta harcanır oralarda yapamazlar...

ofb37

Kayıtlı Üye
bu saatten sonra kımın geldığının onemi ne kadar ki? atı alan avrupayı gectı:)

mevlut911

Kayıtlı Üye
çok yerinde bir tespit Ali kardeşim :)) adam maçtan çok kırmızıgül ün dizisinden bahsetti
dediğin gibi bende spikere hak veriyorum..

Daha öncede söylemiştim yıne söylüyorum teknik ekip komple değişmeli
ve şuan oynayan bütün oyuncular komple gönderilmeli gençlere şans verilmeli 3-5 sene sabırla beklemeliyiz

mstfcfc

Kayıtlı Üye
çok yerinde bir tespit Ali kardeşim :)) adam maçtan çok kırmızıgül ün dizisinden bahsetti

ve şuan oynayan bütün oyuncular komple gönderilmeli gençlere şans verilmeli 3-5 sene sabırla beklemeliyiz
mevlüt abiye katılyorum..

Ali

Kayıtlı Üye
bence kesinlikle türk teknik adam lazım..terimi çok sevmem ama hiç olmassa hırslı ve mücadeleci..neden olmasın..hem gs hem milli takım çok rahay götürebilir.. sevmem derken, adam kendini kanıtlamış lafım teknik direktörlüğüne değil..fazla kibirli bence kendisi..

en çok konuşulan abdullah avcı. ama geçmişteki ersun yanal tecrübemizde acı bitmişti..

fnasif

Kayıtlı Üye
desenize Mahsun Kırmızıgül gol atmış puhaha olayı milliyetçilikle bağdaştırmayın ama ne Mahsun'u nede futbolu pek sevdiğim söylenemez. Mahsun'un çevresindeki yakın arkadaşları ile olan diyaloğunun şartlara ve zamana göre tavan yada dip yaptığını, çoğu zaman yüz üstü bıraktığını duydum okudum, kendim yaşamadım sanırım bu hayatımda da yaşayacağımı pek sanmam.

Floydian

Kayıtlı Üye

Katılıyorum sadece teknik direrktör ile olcak iş değil bu milli takımın komple elden geçmesi lazım..

Üst Alt