Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

hız sabitleyici yardım lütfen

arthur

Kayıtlı Üye
arkadaşlar ben bu mereti bi kullalnamadım ya kitapçıgı okuyom olmuyo on getir diye set basdiyo bi türlü olmuyo acaba bozuk olabilirmi yardım lütfen :)

Kol üzerinde 3 ibare vardır. " ON,OFF,CANCEL".Burda ON tuşunu şeçip,kolun yan tarafında bulunan "+" ve "-" tuşlarından "-" tuşuna basarsan aktif olur ve konsalda yeşil ikonu görürsün.

y akardeş deniyom deniyom olmuyo yeşil ikon da çıkmıyo acaba bozuk olabiirmi

Hocam basıp çekme elini örneğin 90'da giderken basılı tut ve ayağını gazdan çek bir an ufak bi titreme olacak hissedersin sonra yine gaza basmadan + yapmaya devam et aracın hızlandığını göreceksin.

inşallah akşam deneyecem olmazsa dogru servise bakalım görselde ne olacak

30km/H hızın altındayken deniyorsan o hızlarda da kullanamıyorsun ondan olabilir birde gazı bıraktıgın zamanda + ya basılı tutabilirsin yada - ye her iki türlüde basılı tuttugun andaki hızına sabitler sonra sen yükseltebilirsin hızını koldan. ardından da belli bir süre iptal etsen bile tek tıklamayla son kaydedilen hıza yeniden getirir gazı bıraktıgında

Geri
Üst Alt