Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hız göstergeleri

mehmetelt

Kayıtlı Üye
arkadaşlar buna benzer göstergeler yapan yer var mı Türkiyede? yoksa dışardan mı getirebiliriz?

Seat_Cupra320a_tacho_Tachoscheiben_aludesign.jpg

Adas bu konuda kımse sana cevap yazmaz.Ben zamanında cok baktım bunlar sadece yurtdısında var.Mesela resımdekı gosterge tugrulun aracında mevcut.Ebayda bır kactane beyaz ekran var ama o fıyata deger mı dıye dusunuyorum.

beyaz gösterge çok şık duruyordu eski aracımda. benzinliler için var ama dizel için görmedim hiç. belki Türkiye de yapan yer vardır diye merak ettim. eğer yoksa bu işe girmeli. iyi para kırarız adaş :D

beyaz gösterge çok şık duruyordu eski aracımda. benzinliler için var ama dizel için görmedim hiç. belki Türkiye de yapan yer vardır diye merak ettim. eğer yoksa bu işe girmeli. iyi para kırarız adaş :D

Adas toledo kullanan fazla genc kesım yok ama komple seat ıcın dersen o zaman guzel olur.

Mehmet abı yazmıs zaten tugrulun arabada var bundan ama kalıbarasyonun yapılması lazım km sayacı ıcın yoksa baslı basına yanlıs goterır.
ayrıca FR tdi ların gosterge zemınlerınden alabılırsın abı onlarınkısı beyaz zemın.Foto ıle ugrasmadım dırek vıdeoda gorunuyor

benim 2006da beyaz zemin ama tamamen olmayan göstergelerden vardı, bulsam şimdikinde de yapabilirim.

Bende var cupra için almıştım zamanında evde biyerde duruyodur. 90Euroya almıştım aldığım fiyata veririm

Geri
Üst Alt