Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Güzel Araçlarımızın Güzel Fotoğrafları

Konu, 'Organizasyonlar' kısmında CanCan11 tarafından paylaşıldı.

1. CanCan11

CanCan11 FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

1.406
    1
    0
    Arkadaşlar Aklımda Güzel Bir Fikir Belirdi Gecenin Bu saatinde ve sizinle paylaşmak istedim

Hepimiz araçlarımıza büyük özen gösteriyoruz. Gerek Görsel Gerek Yürüyen Aksam Vs. Olarak. Ve Hepimizin İsteğidir Diye düşünüyorum araçlarımızın güzel fotoğraflarını görmek.

Sırf bir hobi olarak başladığım fotoğraf tutkum yeri geldi bana ek gelir sağladı yeri geldi yeni insanlarla tanıştırtı yeri geldi yarı meslek oldu

FAKAT SEAT CLUB WORLD dünyasındaki butün dostlarım için hiç bir ücret almadan araçlarının fotoğraflarını çekmek istiyorum maksat hem sohbet hem muhabbet hem dostluk pazar günlerim çalışmadığım için genelde boş geçiyor. :) böyle bir şey isteyen arkadaşlara her zaman yardımcı olmak isterim:)
    :eek:key:

2. mfb

mfb SCW Üyesi

1.332
    6
    38
    cancım bu güne kadar sağolsunlar can kurbil ve melih arkadaşlarımız da bizden hiçbir karşılık beklemeden araçlarımızın fotğraflarını çektiler fotoraflar çekilirken çokta güzel sohbetlerimiz muhabbetlerimiz oldu velakin seninde böyle bir darnaış sergilemen çok hoş teşekkürler

3. CanCan11

1.406
    1
    0
    Bunlardan haberim olmadı zaten böyle bir ortamda böyle bir şeyden karşılık beklemek çok saçma olur :) önemli olan dostluğun pekişmesi diye düşünüyorum :)

4. mfb

mfb SCW Üyesi

1.332
    6
    38
    çok ta güzel yapıyosun emin ol scw deki sıcaklıkla samimiyetle dostlukların kısa zamanda pekişecektir bu arada forum dışında organizasyonlara da katılmanı tavsiye ederim

5. CanCan11

1.406
    1
    0
    haber im olsa emin ol katılırım :)

6. mfb

mfb SCW Üyesi

1.332
    6
    38
  7. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    seve seve maksat muhabbet olsun.. :)

8. Lejyoner

Lejyoner
    Administrator

8.974
    6.409
    113
    Söylemen bile yeterli,nezaketin için teşekkürler..

9. JoSepHH23

JoSepHH23 SCW Üyesi

2.382
    138
    63
    cok guzel dusunmussun Can ıkımızınde ve havanın uygun oldugu bır pazar gunu gorusmek dılegıyle :)

10. Umut Girit

Umut Girit SCW Üyesi

1.980
    320
    83
    Zaten ücret almak biraz fazla saçma olurdu :D İnsanlarla pekişmek istiyosan buluşmalara katılmanı tavsiye ederim

Sayfayı Paylaş