Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Güvenilir Oto Elektrikçi Var Mı?

rudiboyaciyan

Kayıtlı Üye
İyi günler 2011 Seat Ibiza aracım var. Ön sinyaller ve çamurluk sinyallerinin parklarla birlikte yanması, kapıların kilitleri açıldığında farların yanması gibi bazı şeyler yaptırmak istiyorum fakat güvenebileceğim bir oto elektrikçisi bulamadım tavsiyelerinizi bekliyorum, şimdiden teşekkür ederim. :)

Sitemizde de aktif olan Dursun kardeşimiz isteklerinize karşılık verecektir..Kendilerinin üstüne elektrikci tanımıyoruz burada:eek:key:

İyi günler 2011 Seat Ibiza aracım var. Ön sinyaller ve çamurluk sinyallerinin parklarla birlikte yanması, kapıların kilitleri açıldığında farların yanması gibi bazı şeyler yaptırmak istiyorum fakat güvenebileceğim bir oto elektrikçisi bulamadım tavsiyelerinizi bekliyorum, şimdiden teşekkür ederim. :)

rudi kendini tanıtmayı unutmuşssun sanırım istanbulun en iyi elektrikçisi sitemizde hele sen bir tanıt kendini bizde sana patır patır dökülelim

Erkan abinin dediği gibi sitede hemen herkez Dursun kardeşimize iş yaptırıyor.. Kendisine söylerseniz SCW den diye yardımcı olacaktır..

Geri
Üst Alt