Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Guti

takımımıza hayırlı uğurlu olsun. çok faydalı olacağına eminim.

adamım dün gece maçtan sonra nargile içmeye gitmiş..gazeteciler de çekmişler resmini..bu da kovalamış elemanları..bu adam oynamaya başlar başlamaz,basın da başlar mal mal konuşmaya..yok futbolcu nargile mi içermiş,yok gece niye sokağa çıkarmış diye..bir tane aklı selim spor yazarı çıksa da şunu söylese: be gerzekler..zidane,raul,rooney,c.ronaldo..bunlar en büyük topçular..direk sigara içiyorlar..adam topunu oynadıktan sonra kime ne!! (cruyff u saymıyorum bile..15 yaşından beri günde 1 paket içti ki bence gelmiş geçmiş en büyük topçu)

evet, en sonunda, bizim gerzek medyamız sayesinde Guti ile sözleşme feshedildi..Gece hayatı var diye diye bitirdiler adamı en sonunda..

hemen hemen bütün spor yazarlarının, konu ile ilgili yapacakları yorumları yazayım ben şimdiden: "çok gece hayatı oldu..bu sene formu çok düşüktü..kafasında bitirmiş..mücadele etmiyordu.. vs.."

Gerçekten çok üzüldüm bu işe ya..Bu sene kaç defa izlendi de, formu düşük deniyor acaba? adamı en azından son 20 dakikalarda oyuna almak çok mu zor..bu carvalhal denen vatandaş hangi yıldız oyuncuyla,ne zaman çalışmış ta, guti gibi bir değerin gönderilmesine sebep olabiliyor? örelyo-necip-ernst üçlü orta sahasıyla -yada bu üçlüden birinin yerinde veliyi oynatarak- adam gibi pas yapabileceğini mi zannediyor bu adam? buraya yazıyorum, bu 4 adamın,sezon sonuna kadar toplam atacakları gol, geçen sene gutinin tek başına attığı golü geçemez!!! mücadele,mücadele diye diye, ligin kalitesi,keyfini bitirdiler.."bu maçta iyi oynamadık,ama iyi mücadele ettik" demecini istemiyorum ben arkadaş, güzel futbol istiyorum, bu da klas adamlarla oynanır..bu kadar basit..

şimdiki hedef fernandes-quaresma ikilisi..bir süredir bunlarla ilgili de saçma sapan yorumlara başladı beyinsiz spor yazarları..vay koşmuyorlar,vay mücadele etmiyorlar diye..bu gidişle, taraftar da bu beyinsizlerin gazına gelecek, bu adamlar da yollanacak..ondan sonra -bknz:2 sezon önce- takımda yıldız oyuncu yok diye üzülmeye başlarız..Çok Yazık..!!!

Harun kardeşim eğerki Real Madrid,Barcelona tarzı bir takım değilsen bir takım hiç yıldızsızda olmaz,çok yıldızlıda olmaz,çok yıldızın derdini yıllarca Fenerbahçe çok çekmiştir,şimdi Beşiktaş çekiyor,yanlız kusura bakmada her mac sadece kendine oynayan,tam bir şovmen tarzında futbol oynayan q7 yi nasıl ve neden savunursunuz anlamadım he eğer amaç şampiyonluk değilde güzel hareketler izlemekse tamam,maalesef bizim spor basınımız tam profesyonel olmadığı gibi maalesef seyircimizde hiç profesyonel değil,terinin son damlasına kadar koşan açık kapatmaya çalışan bir Ernst bir Necip kadroya giremediği zaman üzülmezsiniz,sadece kendine oynayan bir kişiyi 3 kere çalımlayıp en son gölgesinede çalım atmaya calışanları alkışlarız,buda bizim taraftarlığımız işte..

Abi, quaresma kendine oynuyor diyorsun da, bu sene attığımız gollere bi bakalım, kaç tanesinde quaresma olayın içinde..necip-ernst-veli-örelyo dörtlüsü, toplam kaç gol atmış,hücuma ne kadar destek vermiş..quaresma zaman zaman bencil oynuyor,zira oynamak zorunda kalıyor..3 tane önlibero bekliyor ortasaha çizgisinde..atıyorlar quaresmaya, sonra bekliyorlar bişey yapsın diye..adam sürekli 2-3 kişiye karşı oynamak zorunda..rakipler de biliyor olayı, gidip necipi,örelyoyu,veliyi kontrol etmiyorlar bile..nasılsa olumlu bi hareket yapamayacaklarını biliyorlar..Mücadele eden,basan-koşan adam 100000 tane bulursun..ama 1 quaresma bulunmuyor işte..

Abi, quaresma kendine oynuyor diyorsun da, bu sene attığımız gollere bi bakalım, kaç tanesinde quaresma olayın içinde..necip-ernst-veli-örelyo dörtlüsü, toplam kaç gol atmış,hücuma ne kadar destek vermiş..quaresma zaman zaman bencil oynuyor,zira oynamak zorunda kalıyor..3 tane önlibero bekliyor ortasaha çizgisinde..atıyorlar quaresmaya, sonra bekliyorlar bişey yapsın diye..adam sürekli 2-3 kişiye karşı oynamak zorunda..rakipler de biliyor olayı, gidip necipi,örelyoyu,veliyi kontrol etmiyorlar bile..nasılsa olumlu bi hareket yapamayacaklarını biliyorlar..Mücadele eden,basan-koşan adam 100000 tane bulursun..ama 1 quaresma bulunmuyor işte..
Aynen katılıyorum Harun. topu Quaresma ya veriyorlar sonra adama yanaşan yok. Q7 hareket yapacakta topu forvetin kafasına çarptırıp gol attıracak. hepsi Q7 kadar insiyatif alsa çok daha farklı olur.

guti yi "karnaval" dingili bitirdi.tayfur olsaydı biz bu sene çok farklı olurduk gutiyi kullanırdı.q7 gitmez de fernandes yolcu kesinlikle aynı guti gibi ye yapılan onada yapılıyor şuan:p bence q7 bencil degil bazen çemberde adam varken vermeye biliyor ama bu genelde asistle sonlanıyor =)

Geri
Üst Alt