Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Günün Sözü..

Yanlış Yapan Ölür..Ölüler Konuşmaz...Konuşan Ölüleri de Hiç Sevmem
Rahmetli arkadaşım Mehmet Ali'nin sözü

Peki varol abi bu mehmet ali ordanmı söyledi bu sözü diycem ama ölüler konuşmaz demiş zaten yoksa mesaj mail'mi gönderdi tecrübe konuşmuş çünkü:D:eek:

Güven Kazanılan değil, inşa edilen bir şeydir..
Nikita adlı dizinin 4. bölümünün 13 dakika 04 saniyesinde kadının söylediği söz

Dehlemeden yürüyen at
Dinden imandan çıkarmayan evlat
Birde hayırlı çıktı mı avrat
Düğünü ne edeceksin?Gir oyna çık oyna.....

Ha babam ha yürümezse at
Bir kaşık su vermezse evlat
Bir de hayırsız çıktı mı avrat
Ölümü ne edeceksin?Gir ağla çık ağla....

Valla bunu gördüğüm yerde günün değil ömrün sözü diye not düşmüşler altına......:D:D

Anladımki İş, Sanat Allahı aramakmış ;
Marifet bu, Gerisi yalnız Çelik Çomakmış.

Üstad : Necip Fazıl KISAKÜREK

1- hani bir söz vardır bilir misin "Ağlamayı bilmeyen gözler sevmeyi de bilmez"
ama ben seni hala seviyorum güzelim. demek ki ben hala ağlıyorum dedim ya güzel gız, Bendeki bu aşk ne heves ne 3 5 gün.. bendeki bu aşk bu bedenden çıkıncaya kadaar

bendeki bu aşkı Heves mi sandın ?

:D

Peki varol abi bu mehmet ali ordanmı söyledi bu sözü diycem ama ölüler konuşmaz demiş zaten yoksa mesaj mail'mi gönderdi tecrübe konuşmuş çünkü:D:eek:

rahmetli olmadan önce söyledi..sene 1993-yada 94 dü..trafik kazası ön yolcu koltuğunda oturuyordu..kamyona çarptılar..ön camdan çıkıp kamyona kafa attı..toplamda 7 sene koma ve bitkisel hayat sonrası hayata gözlerini yumdu..mekanı cennet olsun..

Allahım... Karımı her türlü tehlikeden koru, gerekirse ben tehlikeye atlayayım.
Onu hiç yorma, gerekirse ben yorulayım.
O çalışmasın, ben çalışaym.
O hasta olmasın, ben olayım...
Allahim o aldatmasın, ben aldatayım.
Benim güzel karım dul kalmasın, ben kalayım...
...
Elham durusu ile
Kızlar sürüsü ile
Sabah birisi ile
Akşam yenisi ile...:))))

derin bir denizin dibine çökmüş bir hazine, aşk denen!

Sagopa Kajmer

Bir kız sevdim fıstık gibi, kolları desen yastık gibi, birde öpüşü var pirelli lastik gibi..:D

Geri
Üst Alt