Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

günümüzü mahveden olay

Herkese tekrar teşekkür ederiz. Okan'ın gözü şu an %30 seviyesinde görebiliyormuş. Düzelme ihtimali varmış ama zaman gösterecek. Tüm arkadaşlara trafikte çok dikkatli olmalarını temenni ediyorum. Önde seyreden araçtakilerin ne düşündüğünü bilemeyiz. Arkadan gelen için yapacak birşey yoktur. Bizim olayda bunun sonucu zaten...

çok büyük geçmiş olsun allah beterinden saklasın .. yaralanan arkadasımızada acil şifalar diliyoruz :(:(

inşallah en kısa sürede sağlığına kavuşur.. :( :(
arabalar yapılır zaten noolcak..

Büyük geçmiş olsun hepimize...Umarım bu türlü bi olayı tekrar yaşamayız.İnşallah arkadaşımız da sağlığına en kısa zamanda kavuşur.

çok geçmiş olsun olsun arkadaşlar, Allah beterinden saklasın.

çok geçmiş olsun umarım gözü iyileşir arkadaşımızın....:(:(

tekrar geçmiş olsun arkadaşlar, kötü tecrübe Allah beterinden saklasın.

çok geçmişler olsun arkadaşlar acil şifalar dilerim

arkadaşlar tekrar geçmiş olsun. siyah leonun sahibi olan arkadaşımız bir an evvel sağlığına kavusur. inanın çok uzuldum resmen içim cız etti . bu arada bu dampercilere artık biri dur dese iyi olur bu kaçıncı damper kazası. bende TIRcı olmama rağmen artık dampercilerden uzak duruyorum. adamlar hakikaten kasap. allah daha kötulerinden saklasın.

Geri
Üst Alt