Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

günümüzü mahveden olay

geçmiş olsun umarım en arkadaki arkadaşımız bir an önce sağlığına kavuşur acil şifalar sizlerden birinin burnunun kanaması hepimizin canını sıkar çok geçmiş olsun

Gerçekten çok üzüldüm, herkeze büyük geçmiş olsun. Cana gelmesin de mala gelsin. Allah beterinden korusun.

geçmiş olsun umarım en arkadaki arkadaşımız bir an önce sağlığına kavuşur acil şifalar sizlerden birinin burnunun kanaması hepimizin canını sıkar çok geçmiş olsun

Burun kanaması değil, ama burun kırığı ve göz hasarı olan bir arkadaşımız var. Kamyonun ilk çarptığı aracın sürücüsü kendisi. En çok onun durumuna üzüldüğk zaten. Gözünde hasar kalmamasını ümit ediyoruz :(

Benimde airbag gözümü çizmişti, gerçekten çok can acıtıyor, tekrar geçmiş olsun.

Çok geçmiş olsun. Nasıl oldu olay tam olarak? Park halinde değildiniz sanırım?

park halinde değildik. ancak fotolarda görülen boş olan o sağ şerit boş değildi. düğün vardı gelin indiriyorlardı. kaza olnca biz ne oldu diyene kadar çıakrttılar arabaları. orası dolu olunca orta şeritten dönmek için yanaştı öndekiler bizde arkadan karşılarından araç gelince durdualr durdukları zaman oldu bu. biz de durdk arkadaki durmaya tenezzül etmedi.

Çok geçmiş olsun. Nasıl oldu olay tam olarak? Park halinde değildiniz sanırım?

Teşekkür ederiz. Ana yoldan sağdaki yan yola dönmek için sinyalimizi verdik. 1 araç döndü, yol sıkışık olduğu için bizim araç dönüşte kaldı, diğer 2 araç arkada ana yolda durdular. Arkadan uçarak gelen bir kamyon en arkadaki arkadaşımıza çarptı. Çarpmanın şiddetiyle o Yunus Emre'ye çarpmış, Yunus Emre de savrulup bize çarptı. Biz ne olduğunu anlayamadık zaten. Araçlarımıza bakmak için inince en arkadaki araçtan çıkan dumanı farkettik. Aracın arkası pert olmuş, arka camı patlamış, çarpmanın şiddetiyle ön airbagler açılmış, teyp arabanın içine savrulmuş. Zaten arkadaşımızı yaralayan da patlayan airbag.

Olayın sonrasında 5 saat kadar polis, jandarma, hastane arasında süründük. Arkadaşın gözünün durumunun belirsizliği de ayrıca canımızı sıktı.

Bu bizim 16. buluşmamızdı. 15-20 araçla bile organizasyon yapmıştık ve ilk defa başımıza bu geldi :(

Eywah Eywah Arkadaşlar gelemediğim için o kadar çok üzülüyordum ki şu kareleri görünce size cok daha üzüldüm,,ALLAH daha buyugunden sakınsız hepımızı,,,Hava yastıgı yuz7une gelen arkadasımada ayrıca gecmıs olsun dılıyorum bır an once saglıgına kavusması dılegı ıle...:(:(:(

tekrar cok gecmıs olsun
allah beterınden saklasın
bizim gecmis olsun dileklerımızı diger kazayı gecırenlere ıletırsenız sevınırız

Geri
Üst Alt