Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Güneş yanığı

nacizane tavsiyem, siyah parlak tavan kaplama, camlara siyah 2 numara film. senin aracın aynı rengi bende vardı. bu dediklerim inan çok yakışıyor.
Hmmm parlak siyah guzel gorunum saglayacaktir ama vize de ve trafikte sorun yasamak istemiyorum arabayi esimde kullaniyor bilemedim gitti vallaaa

Kardeşim ben önceki aracımda tavanında hiçbir sorun yoktu.100 Tl ye gttim kaplattım. çok da güzel durmuştu. 2 yıl sonra muayeneden geçmedi, hiçbir poliste bişey demedi. zaten solmaya başlamıştı. söktürdüm, yerine siyah karbon fiber kaplattım. sonrada sattım zaten. bence kaplat boyatma. nacizane fikrim bu...20130924_184759.jpg

Kardeşim ben önceki aracımda tavanında hiçbir sorun yoktu.100 Tl ye gttim kaplattım. çok da güzel durmuştu. 2 yıl sonra muayeneden geçmedi, hiçbir poliste bişey demedi. zaten solmaya başlamıştı. söktürdüm, yerine siyah karbon fiber kaplattım. sonrada sattım zaten. bence kaplat boyatma. nacizane fikrim bu...Ekli dosyayı görüntüle 13347
Vallaa süper durmus gercekten bugün biri ile tanistim oda kaliteli firmalarda 200\250 tl ara sina renkli fiberler var dedi onlari arastir cok az ton farki olur vizedende sıkınti yapmazlar dedi onu arastirmaya basladim bende ama senin arabada cok hos durmus ;)

• Beğen
Reaksiyonlar: fhs
Geri
Üst Alt