Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Güneş yanığı

Konu, 'İbiza' kısmında Dmrramazan tarafından paylaşıldı.

1. Dmrramazan

Dmrramazan SCW Üyesi

21
    15
    3
    Tecrübeli abilerim 2003 seat ibizam var aracımdan çok memnunum fakat tavanda güneş yanığı oluştu hastane olaylarından dolayı ilgilenemedim de aram ile şimdi aldı başını gidiyor Plasti Dip çözüm olur mu sizce

Ekli Dosyalar:

Mobil sürüm kullanılarak gönderildi
  2. eserbaba

eserbaba SCW Üyesi

792
    494
    63
    tavan tamanem yanık olsa, boyaclılar boyamadan hallediyor. ama senin ki az yanık. bence tavana parlak folyo yaptır. yakışır.

Bunu beğendi. Dmrramazan bunu beğendi.
  3. dadaş34

dadaş34
    Administrator
    V.İ.P Admin

6.516
    5.825
    113
    kardeşim zımpara yapıp kaplıyolar oşekılde yapa bılırsınnn

4. Tayfun1114

Tayfun1114 SCW Üyesi

29
    7
    3
    Kardeşim arabayı yakın zamanda satmayacaksan resimle ve boyat temiz temiz bin

mobile

5. Dmrramazan

Dmrramazan SCW Üyesi

21
    15
    3
    Fikirleriniz benim için çok önemli tşk ederim en az 3 sene satmaya niyetim yok arabamı leon parası biriktirene kadar dipartla görüştüm onlarda öneri olarak samimi bir şekilde fotosunu çektirip boyat dediler daha sağlam olur dediler bakıcam artık sanırım fotolarını çekip boyatmak mantıklı gibi gelmeye başladı satarkende artık çok önemli değil benim için sonuçta araba ortada yani fikirleriniz için çok tşkler

6. dadaş34

dadaş34
    Administrator
    V.İ.P Admin

6.516
    5.825
    113
    tavanı boyalı araca ne kadar resım gösterırsen göster ınsanın aklında soru ısaretı kalır sen boyatmadan bıkez daha dusun ;)

7. Dmrramazan

Dmrramazan SCW Üyesi

21
    15
    3
    Ama böyle söyleyince kafam karışıyor :) bu kaplama işinde de aynı renk olmuyacak farklı renk tede vize de trafikte sıkıntı yaşamayım diyorumm yanlışmı düşünüyorum bilmiyorum ama

8. dadaş34

dadaş34
    Administrator
    V.İ.P Admin

6.516
    5.825
    113
    o konuda haklısın o sıkıntı var ruhsata ısletırsen malıyet artacak :D satarken ucuza gıder bıraz

9. Dmrramazan

Dmrramazan SCW Üyesi

21
    15
    3
    Bakalım bi çözüm bulmam lazımmm arabamı seviyorum bunu bir şekilde halletcem artıkkk

10. eserbaba

eserbaba SCW Üyesi

792
    494
    63
    nacizane tavsiyem, siyah parlak tavan kaplama, camlara siyah 2 numara film. senin aracın aynı rengi bende vardı. bu dediklerim inan çok yakışıyor.

Sayfayı Paylaş