Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Güneş sensör kapağım kırıldı

Dikiz aynası ile ön cam arasinda kalan bir cm eninde 15 cm uzunluğunda bir parça keşke fotosunu cekseydim :)
cordobamı gözümde canlandırdım tepe dikiz aynayla ön camın arasında 15 cm x1 cm ne olabilir diye düşünüyorum...en sonunda kafayı yedirtceniz bana :)
[doublepost=1454791859,1454791804][/doublepost]git çek gel kilitlicem konuyu yetti gari :D

cordobamı gözümde canlandırdım tepe dikiz aynayla ön camın arasında 15 cm x1 cm ne olabilir diye düşünüyorum...en sonunda kafayı yedirtceniz bana :)
[doublepost=1454791859,1454791804][/doublepost]git çek gel kilitlicem konuyu yetti gari :D
Sakin ol metin abi :)

Sabitleyiciyle akışına bırakıldı

neresinden bahsediyor özkan ... inan kafam bugun ii durdu :D
Takip ediyom perişan ediyon kendini . Abi üst aydınlatmanın altında dikizin ustunde arada kalıyor ya güneşlik gibi açılıp kapanıyor ondan bahsediyor sanırım.

1,5 saattir o parçayi ariyorum bulamadım bende :/ hangi parçaymış o ya bizim arabalarda niye yok o bahsettiği :D @kirlisakal

d52fbdf22b672618672b49893cb3dc11.jpg

Resmi netten buldum işaretlediğim herhalde @kirlisakal metin abi.

Bende de varda merakta etmedim ne işe yarıyor

Ultrason sensörü; anti-hırsızlık araçlar için; alarm sistemi ve iç;izleme 1
Ultrason sensörü; anti-hırsızlık araçlar için; alarm sistemi ve iç;izlenmesi; sahip modeller için; cam sürgülü tavan
parcanın tanımı bu

Geri
Üst Alt