Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Gündüz Far'ı ve Polis..canım sıkıldı

Konu, 'Güvenli Sürüş ve Sürücü' kısmında - 48 - tarafından paylaşıldı.

1. - 48 -

- 48 - SCW Üyesi

1.987
    633
    113
    evt arkadaşlar bugün polis yolda gündüz farlarımı yani yeni yaptırdığım led aydınlatmayı görünce bana eliyle ledleri göstererek kapa dedi işareti yaptı yol müsayit olmadığı için durup soramadım..ve açıklama yapacaktım..bunlar sis değil diye ama canım çok sıkıldı..keşke açma kapama düğmesi yaptırsaydım..istediğimde kapatıp açardım..

herşeye karışmaya başladılar offf ya :kizgin::(

2. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    Varol abim zaten düğmeyle açıp kapatıcam demiştin yaptırmadan önce sonradan parklara bağlattım dedin ama.. :)

3. KAPTAN

KAPTAN FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

9.428
    1.443
    113
    silerin olduğu yerdeyse sis lambası olarak algılanmış olabilir

4. akin

akin SCW Üyesi

1.868
    91
    48
    izinde yeni caddy le gezdim onlarda da kapatılamıyan gündüz farı var onlar ne yapacak sorusu birden aklıma geldi.. trafikçilerin bu konuda bilgilendirilmesi gerekli..

5. _AS_

_AS_ SCW Üyesi

1.184
    138
    63
    impreza wrx sti ın spoylerine kıl kapıp bağlatmaya çalışan polis duydum ben gündüz farından nası anlasınlar :D

6. vdtBocanegra

vdtBocanegra SCW Üyesi

649
    36
    28
    dönüşe duyarli sisleri bile bilmeyen polisler var, bana ceza kesmeye kalkti ,''sislerin yaniyo beni gorunce kapattin'' diyor bana..arabanin özelligi diyorum anlamıyor,arabadaki amirine söyledim cektim karsisina gosterdim de öyle inandılar yirrtik..

Bunu beğendi. pharmacist bunu beğendi.
  7. cckoc

cckoc SCW Üyesi

1.121
    1
    38
    ohoo onların kanatları hurriyet cumartesiye haber olmuştu bi kere.:)

8. - 48 -

- 48 - SCW Üyesi

1.987
    633
    113
    evt bağlatacaktım..ama bu sunuculuk işi çıkınca vakit daraldı onlar için oraya kablo çekme biraz zor zaman alacak diye parklara bağlattım..bir dahaki sefere durup anlatacağım..islerin altında tamponun imzamda resimde yanıyor..ordan da görebilirsiniz

9. Ali

Ali SCW Üyesi

1.661
    366
    83
    abi keşke açma kapama yaptırsaydın..ledleri audi ninkiler gibi mi yaptırdın bu arada ?

10. swotr

swotr Misafir

can sıkcak bisey yok, polis gunduz farlarini sis lambasi sanmis.. ama arka sis lambasini yakanlara rastlayinca bende su yontemleri izliyorum: ya uyarıyorum yanlarına geçip kapat diye, geçemiyosam uzunları yakıyorum, uyarmama ragmen kapatmıyosa önune gectigimde ben yakiyorum :D

Sayfayı Paylaş