Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Gündüz farı hakkında

Konu, 'Mk4 (2002-2008)' kısmında douu tarafından paylaşıldı.

1. douu

douu SCW Üyesi

384
    7
    18
    resimde işaretli kısımlara oranın şekline uygun bir şekilde beyaz ledli gündüz farları takma fikrim mevcut.. nasıl olur acaba biraz kararsızım apaçi damgası yermiyim acaba diye :) fikirleri alabilir miyim ?

2. kurtbil

kurtbil SCW Üyesi

7.712
    650
    113
    sakına oyle bsy yapma forumdan yol verırım:)

3. douu

douu SCW Üyesi

384
    7
    18
    niyeki lan :D başka bir yere yapim ? :D

4. douu

douu SCW Üyesi

384
    7
    18
    takacagım ledler bir aralar şu farların altına cekilen ledlerden deil :) baya böyle mercedeslerde falan yeni koydukları ledler gibi :)

5. aybarsdnr

aybarsdnr SCW Üyesi

2.684
    58
    48
    aman sakın :)

6. leo54

leo54 SCW Üyesi

572
    354
    63
    o tampona olmaz kardeş ben az önce bi konu açmıştım cupra tamponda çok güzel duruo video paylaştım hatta ama sen bu tampona yapma bencede :)

7. SİMON

SİMON SCW Üyesi

3.408
    174
    63
    yazık olur

8. mstfcfc

mstfcfc SCW Üyesi

1.819
    143
    63
    ewt bencede yapma...

9. ZGR

ZGR SCW Üyesi

14.936
    524
    113
    bencede uzak dur başkan :D

10. LOVE42

LOVE42 SCW Üyesi

157
    21
    18
    fikir güzel bence, abartısız yaparsan apaçi duracağını sanmıyorum.. fakat arkadaşların da dediği gibi o tampona olacağını ben de düşünmüyorum..

yanlış anlama söylediklerimi dostum ama mercedes'te bir "bütünlük" hakim, araba köşeli, tampon köşeli, farklar köşeli, çıtalar köşeli vs.. bir de "gündüz farları"nın olduğu yer adeta farların devamı gibi, yani cuk oturmuş.. fakat leon'un tamponunda çok da rahat durmayabilir.. arkadaşların da dediği gibi farklı bir tamponda çok daha güzel duracağına inanıyorum :)

Sayfayı Paylaş